İNGİLTERE DİL OKULLARIMIZ

Study UK ile potansiyelini keşfet!

 

Miles&Smiles Reservation Facility

 

İngiltere'de Eğitim

Study UK uzmanları İngiltere eğitim planınızın her adımında ve ülkenize dönüş tarihinize kadar sizin yanınızda olacaktır. 

Fiyat Garantisi

Study UK, İngiltere Dil Okullarının Resmi Başvuru merkezidir. İngiltere'de bulunan eğitim kurumları tarafından fonlanır. Dolayısıyla öğrencilerden hiçbir ek ücret almayız. Dil okullarının yıllık açıkladıkları resmi ücretler üzerinden ödeme alınır. Dil okullarının bir indirimi var ise, öğrenebileceğiniz en doğru adres; Study UK !
Miles&Smiles Extra Baggage Allowance
Use of Business Class Desk

Eco Friendly Politikası

Study UK, çevre dostu şirketler arasında yer almaktadır. Her yıl basımı yapılan milyonlarca tanıtım broşürü yerine online tanıtım broşürleri ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sizlerin desteği ile Eco Friendly Politikamızı her geçen yıl daha da yaygınlaştırıyoruz. 

 

İngiltere’de eğitim almayı düşünüyorsunuz. Ancak harcadığınız zamana ve paraya değip değmeyeceği konusunda aklınızdan milyonlarca soru mu geçiyor ?

Pekala, eğer bu konuyu daha önce yurtdışında eğitim almış bir arkadaşınıza sorarsanız, size söyleyeceği;

"BUNUN HAYATINI TAMAMEN DEĞİŞTİREN BİR DENEYİM OLDUĞUNU VE BUGÜNE KADAR YAPTIĞI EN İYİ ŞEYLERDEN BİRİ OLDUĞUDUR."

Ama gerçekten neden yurtdışına çıkmak ya da eğitim almak istediğimizi ve hangi imkânlara sahip olabileceğimizi gerçekten biliyor muyuz? E hal böyleyken yurtdışında eğitim almak ile ilgili herhangi bir bilgisi ya da planı olmayanların kaçırdığı avantajları bilmeleri mümkün değil!

Durun hemen canınızı sıkmayın, biz sizler için uzuuuuun bir liste yaptık. Gelin bir göz atalım;

  • İngiltere’de eğitim, İngilizce öğrenmek ve geliştirmek için en iyi ama en iyi yollardan biridir. Etrafınızdaki herkes İngilizce konuşmak için orada bulunuyor ve tek amaçları bu dili öğrenmek. İster istemez kendinizi bu dil serüvenin ortasında buluyorsunuz. Bu şartlar altında dil öğrenimi çok daha kolay ve hızlı gelişebilir. Seçkin İngiliz Dil Okullarında eğitiminizin yanı sıra sokağa çıktığınızda insanlarla pratik yaparak öğrenmeye bedava devam edebilirsiniz.
     
  • İngiltere’de dil okulu fiyatları sterlin kuru değerinden dolayı pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak yanılıyorsunuz. Ülkemizde özel üniversitelerde İngilizce Hazırlık Eğitimlerinin ücretleri 25.000 TL – 70.000 TL aralığında değişiyor. Peki 6 ay için İngiltere’de dil okulu ücretlerinden haberin var mı ? Pekala benden duymuş olma 17.000 TL – 55.000 TL aralığında değişen okul ücretleri vardır. E bunun daha yemesi içmesi!, konaklaması!, giyinmesi! var dediğinizi duyar gibiyim. Hemen sizi eğitim maliyeti hesaplama sayfamıza yönlendiriyorum. tıkla bakalım

Türkiye'den İngiltere Dil Okullarına giden öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği okulları size aşağıda listeliyorum. Öne çıkan okullarımızdan birini tercih etmekte zorlanıyorsanız ücretsiz danışmanlık için lütfen tıklayın.

 

Öne Çıkan Dil Okullarımız

İstediğiniz şehirde istediğiniz okulun üzerine tıklayıp, okullarımızın web sitelerini inceleyebilirsiniz.

 

 
Use of Business Class Desk

Neden İngiltere?

İngiltere’de eğitim size parlak bir gelecek ve hayat tecrübesi olarak geri dönecektir. Yurtdışında edindiğiniz bilgiler ve farklı milletlerden oluşan arkadaş ağınız hayatınızın ilerleyen dönemlerinde de mutlaka işinize yarayacaktır. İngiltere’de 300’den fazla farklı milletlerden insanlar yaşamaktadır. Bu durumu fırsata çevirerek profesyonel bir ağ oluşturabilirsiniz. Böylelikle dünyanın dört bir yanında bir eviniz olacaktır. Ayrıca bilgi ve kültür seviyeniz artacaktır. Bunları yaşamınızın her evresinde kullanacak derecede donanımlı birey olarak kendinizi geliştirmiş olacaksınız.

İngiltere’de eğitimi tercih ettiğinizde ülkenin tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatınız olacaktır. Her ayrıntısı yüzlerce yıl önce düşünülerek düzenlenmiş İngiliz şehir planı ve disiplini size örnek olacaktır. Hafta sonları ve ders saatleri dışında düzenlediğimiz aktiviteler ve geziler sayesinde ya da kişisel meraklarınız doğrultusunda hayatınızda görme fırsatı bulamadığınız birçok yere gidebilir ve etkinliklerden etkinliklere 7/24 katılabilirsiniz.

İngiltere’de eğitim size ilk elden 300’den farklı kültürle tanışma fırsatı sağlar. Sizin gibi birçok farklı ülkeden gelen öğrenciler ile aynı ortamda bulunmak size yepyeni dostlukların ve farklı bakış açılarının kapısını açabilir. Onların kültürlerini tanımak da sizin için bambaşka bir tecrübe olacaktır.

Yurtdışı eğitim deneyimi sizi olgunlaştırır ve özgüveninizi arttırır. Yeni deneyimlerle hem becerilerinizi geliştirecek, hem de kendinizi keşfedeceksiniz. Tamamen yeni bir kültürel ortamda yaşamak ve belki de oranın dilini konuşamamak başta korkutucu gelebilir ama aynı zamanda heyecan vericidir. Günler geçtikçe olgunlaştığınızı, yapabildiklerinizi gördükçe kendinizi daha özgüvenli hissettiğinizi göreceksiniz.

Yurtdışı eğitim, hayat rutininizi kırmak için mükemmel bir yoldur. Geleceğinizle ilgili karamsar düşüncelerden arınmanızı sağlarken, aynı zamanda çoğu kişinin sahip olmadığı farklı bakış açılarını yakalamanıza fırsat tanır.

Yurtdışında eğitim diğer ülkeler hakkında daha çok derin bilgiler ve tecrübeler edinmenizi sağlar. Önyargılarınızı kırarak; size bugüne kadar duyduklarınızı kişisel olarak deneyimleme şansını sunar.

Lisansı Türkiye’de, Yüksek Lisansı İngiltere’de yapabilir, hem kişisel gelişiminize katkıda bulunabilir; hem de kariyerinizde sıçrama yaşayabilirsiniz.

Yurtdışında kaliteli bir üniversiteden mezun olmanız gittiğiniz her ülkede size iş imkânı sunacaktır. Yurtdışında eğitimini tamamlamış kişilerin özel sektörde daha çok tercih edildiği gerçeği ile birçoğumuz karşılaşmıştır. Küreselleşmekte olan dünyamızda öğrencilerin yurtdışında eğitimini tamamlamış olması, istihdam olanaklarını da arttırmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde şirketler uluslararası pazarlara yatırım yapmaya devam ederken, işverenlerin öncelikli tercihleri arasında yurtdışı deneyimi olan kişiler ön sırada yer alıyor.

 

Miles&Smiles Extra Baggage Allowance

 

 

google-site-verification: google4a6592fcb24f964e.html