İngiltere Sertifika ve Diploma Programları

Kariyerinizi bizimle şekillendirin!

İngiltere, hem Türkiye’ye yakın olması hem de öğrencilere sunduğu kaliteli programlar sayesinde yıllardır öğrenciler için gözde bir eğitim noktası olarak göze çarpmaktadır. STUDYUK, İşletme, hukuk, finans gibi sektörlerde kısa dönem ya da bir yıla kadar uzayabilen programlarıyla öğrenciler için geniş bir yelpazede eğitim programı sunmaktadır.

Bu tarz programlar üniversite bünyesinden ziyade özel okullar tarafından verilmekte olup, hepsi UK Home Office tarafından akredite durumdadır.

Diğer ülkelere göre kıyaslandığında daha ziyade İktisadi İdari Bilimler yani ekonomi, finans, risk yönetimi, işletme, hukuk gibi alanlarda özellikle baskındır diyebiliriz. Öğrenci kendi eğitim konusu ile ilgili diploma ya da sertifika programına katılmak isterse, uzmanlarımız ile iletişime geçmelidir.

Yukarıda bahsettiğimiz alanlarda hem kendinizi geliştirmek hem de CV’nize katkı sağlamanız amacıyla yaz döneminde üçer haftalık kısa dönem programlara gidebilir ya da Hukuk mezunuysanız, İngiltere’de avukatlık yapabilmek için gerekli eğitimleri anlaşmalı olduğumuz kurumlar aracılığıyla alabilirsiniz.

Sertifika ve diploma programlarını görmek ve maliyetinizi hesaplamak için lütfen tıklayınız.