Hakkımızda

STUDYUK Yurtdışı Eğitim Araştırmaları Merkezi, başta İngiltere'de eğitim ve araştırma çalışmalarını yapmak amacı ile Ankara merkezli olarak kurulmuş bir eğitim araştırmaları merkezi kuruluşudur.

STUDYUK Yurtdışı Eğitim Araştırmaları Merkezi, İngiltere'deki özellikle ilk 50'nin içersinde olan 60'dan fazla üniversite ve 100' den fazla dil okulu ve akademi kuruluşları ile çalışmalarını yürütmektedir. STUDYUK' nin anlaşmalı olduğu eğitim kurumları, İngiltere'nin yetkili kurumları tarafından akreditasyonu yapılmış eğitim kurumlarıdır. STUDYUK ile İngiltere'de eğitim bir ayrıcalık haline gelmiştir.

Anlaşmalı eğitim kurumlarımıza gönderdiğimiz öğrenciler, STUDYUK uzmanları ile devamlı iletişim halinde bulunarak dönüşlerine kadar sorunsuzca eğitimlerini tamamlamaktadırlar. Gerek anlaşmalı eğitim kurumlarının eğitim kalitesi ve konularındaki yetkinlikleri, gerekse yanında konaklama yapılacak ailelerin güvenilirliği, konaklama yapılacak yurt ve paylaşımlı evler STUDYUK‘ nin anlaşmalı olduğu kuruluşların kontrolü altındadır. Öğrencinin İngiltere'de kaldığı süre boyunca ihtiyacı olan her konuda yanında olmak ve düzenli aralıklarla bulunduğu programdaki gelişimini takip edip, velisi ve/veya kendisi ile okul arasında bir köprü oluşturmak hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.

STUDYUK ailesi olarak planladığınız İngiltere eğitim programında, sizlere destek olmaktan mutluluk duyacağız.

Güvenilir  ve   Kurumsal  bir yapıya sahip   STUDYUK   ile İngiltere'de eğitim deneyimi bir ayrıcalıktır...