Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı olduğumuz kurumlar StudyUK'in ayrıcalıklı hizmetlerinden indirimli olarak faydalanmaktadırlar.

 

T.C. Adalet Bakanlığı

T.C. Adalet Bakanlığı ve StudyUK arasında yapılan kurumsal anlaşma ile bakanlık personelleri ve yakınları StudyUK'nin tüm eğitim programlarından indirimli olarak faydalanabilmektedirler.

 


 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve StudyUK arasında yapılan kurumsal anlaşma ile bakanlık personelleri ve yakınları StudyUK'nin tüm eğitim programlarından indirimli olarak faydalanabilmektedirler.

 


 

Ankara Barosu

T.C. Ankara Barosu ve StudyUK arasında yapılan kurumsal anlaşma ile Baro üyeleri, personelleri ve yakınları StudyUK'nin tüm eğitim programlarından indirimli olarak faydalanabilmektedirler. Ayrıca mesleki İngilizce programları ve Adli Tatile özel dil eğitimi+kültürel gezi programları ile eğlenceli bir İngiltere gezi programı düzenlenmektedir.

 


 

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası ve StudyUK arasında yapılan kurumsal anlaşma ile Oda üyesi olan ziraat mühendisleri, oda personelleri ve yakınları StudyUK'nin tüm eğitim programlarından indirimli olarak faydalanabilmektedirler. Ziraat Mühendislerine özel olarak teknik, mesleki eğitim ve dil eğitim programları düzenlenmektedir. Güncel teknik bilgileri içeren akademi programları ile zengin bir İngiltere deneyimi yaşamaktadırlar.