ENGLISH UK LOGO - beyaz logo.png

Abbey College in Manchester

Abbey College Manchester, Manchester şehir merkezindeki Cheapside'da bulunan bağımsız bir altıncı form kolejidir.

220 öğrencimizin çoğu A-Seviyeleri, GCSE'leri veya Uluslararası Hazırlık Programı yollarımızdan birini okuyor. Ayrıca, İngiliz Öğrenciler için Birleşik Krallık Üniversitelerine alternatif bir yol sağlayan Birleşik Çalışmalar Programı adı verilen A Düzeylerine benzersiz bir alternatif sunuyoruz. Bir başka heyecan verici ve popüler çalışma programı, öğrencilere GCSE, A-Level veya Uluslararası Hazırlık Programı çalışmalarını spor tutkularıyla birleştirme fırsatı sunan Futbol veya Basketbol Eğitimi ile Akademik Çalışmalar'dır. Spor disiplininin akademik çalışmayı 5 R şeklinde desteklemeye yardımcı olduğuna kuvvetle inanıyoruz; Rutin, Titizlik, Sorumluluk, Esneklik ve Yansıma. Öğrencilerin hedeflerine ulaşabilecekleri ve seçtikleri üniversiteye devam edebilecekleri samimi, güvenli ve destekleyici bir ortam sunuyoruz.

Öğretim felsefemiz, akademik olarak titiz ancak gayri resmi bir ortamda küçük sınıf, son derece kişiselleştirilmiş öğrenmeye dayanmaktadır. Önde gelen bağımsız bir kolej olarak, hedef üniversitelerin gerektirdiği akademik standartları ve sosyal becerileri elde etmek için her bir öğrencimizle ayrı ayrı çalışarak okuldan üniversiteye geçişe odaklanıyoruz. Güçlü akademik değerlerimizle birleşen esnek programlarımız ve kişiselleştirilmiş öğrenimimiz, geleneksel okullara benzersiz bir alternatif sunar.

Üniversite binası Manchester şehir merkezinin kalbinde yer alır ve otobüs, tren veya tramvay ile kolayca erişilebilir. Modern binamız, çalışmaya elverişli bir ortam sağlar ve küçük sınıflarımızda her öğrenci, güçlü bir öğretici rehberlik sistemi yardımıyla bireysel yeteneklerini geliştirebilir.

Güçlü akademik değerlerimizle birleşen esnek programlarımız ve kişiselleştirilmiş öğrenimimiz, geleneksel okullara benzersiz bir alternatif sunar.

south-park-high-school-randy-welborn.jpg

Abbey College, Manchester ücretleri:

Dönem başına yatılı okul ücretleri:
7,932 £ ila 9,165 £

Dönem başına örgün eğitim ücretler:
2,317 £ ila 4,367 £

Burslar ve burslar:
Mevcut

ISC referans numarası:
14081

DfE referans numarası:
352 / 6044

Erkekler - yaş aralığı ve öğrenci sayıları:

Örgün eğitim: 15 - 21 yaş (71 öğrenci)

Yatılı okul: 14 - 21 yaş (57 öğrenci)

Altıncı form : (94 öğrenci)

Kızlar - yaş aralığı ve öğrenci sayıları:

Örgün eğitim: 15 - 21 yaş (54 öğrenci)

Yatılı okul: 14 - 21 yaş (24 öğrenci)

Altıncı form: (62)

Eğitim/Konaklama tipi: Örgün eğitim ve Tam Pansiyon Konaklama (3 öğün yemek)

Cinsiyet profili: Karma eğitim

Kontenjan: 206

Bununla ilgilenebileceğini düşündük!

Lise son sınıfta İngiltere'de üniversite hazırlığa başlayın!