top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Somerset, İngiltere

Millfield School
BC KARE.png
Kayıt olun

Millfield, en iyi İngiliz devlet okullarından biridir ve Millfield ingilizce tatil kursları iyi yapılandırılmıştır. British Council, English UK ve Quality English üyeleri ve ayrıca Trinity ve Cambridge sınav merkezi olarak akredite olduk. İngilizce dil eğitimi, akademi spor, spor dışı eğitim, etkinlikler, oyunlar, kültür, günübirlik geziler ve herkesin mevcut zamana sığabileceği kadar eğlence sunuyoruz. İki kampüsümüz Millfield English Holiday Course ailesini oluşturur ve arkadaşlar ve kardeşlerin buluşmasını ve yeni arkadaşlar edinilmesini sağlamak için kurs boyunca herkesi çeşitli vesilelerle bir araya getiriyoruz. Hafta boyunca küçük sınıflarda ingilizce eğitiminden hoşlanan ve aşağıdaki seçeneklere katılma fırsatına sahip olan 6-17 yaş arası tüm yeteneklere sahip öğrencilere hitap ediyoruz. Genel İngilizce, Cambridge Assessment English, Global Young Leaders, Get Ahead İngilizce ve Akademik İngilizce, Nitelikli eğitmenlere sahip Spor Akademileri, Okçuluk, Atletizm, Yüzme, Basketbol, Golf, Tenis, Eskrim, Futbol, Badminton, Hokey, Karma Dövüş Sanatları, Squash, Binicilik, Rugby, Tetratlon ve Genç Maceracılar, Moda, Dans, DJ'lik, Satranç, Bilgisayar Programcılığı, Yaratıcı Sanat, Film, Müzik, Rock, Müzikal Tiyatro, Yemek Pişirme, Zihin, Beden ve Ruh, Britanya'nın Tadı, Gazetecilik, Güzel Sanatlar, Drama ve Fotoğrafta Uzmanlık Eğitimi, Spor ve Rekreasyon (Çok çeşitli aktivitelere katılım) mevcuttur. Öğrenciler, güzel ve güvenli üç kampüsümüzden birinde yatılı evlerde ağırlanır ve sosyal programa ve gezilere tam olarak katılırlar. Bunlar tipik olarak diskolar, house song, rock festivali, millfield the musical, yetenek gösterileri, summer fete, mini-olimpiyatlar, yüzme galaları; tipik geziler şehir turları, müzeler ve kaleler, tema parkları, sahil gezileri ve çok daha fazlasıdır. Londra hafta sonu gezileri ve hem gençler hem de yaşlılar için trinity sınavları gibi isteğe bağlı ekstralar da vardır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Millfield School, Somerset

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 145 844 4457

bottom of page