Study UK Çevrim İçi Aksan Eğitimi - MEB

Study UK Çevrim İçi Aksan Eğitimi - MEB

İngilizce Öğretmenlerinin aksan gelişimleri için belgesel seslendirme sanatçısı Nicholas Gauci'den eğitim semineri yapılacaktır. Katılımcılara seminer katılım sertifikası verilecektir. Aksan eğitim seminerinin ayrıntılarına ulaşmak için Mili Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü'nün http://ogm.meb.gov.tr/www/22-study-uk-yurt-disi-egitim-arastirmalari-merkezi-ingilizce-ogretmenlerine-yonelik-cevrim-ici-aksan-egitimi/icerik/979  linkinden ulaşabilirsiniz. Seminer 3-10-17-24-31 Temmuz ve 7 Ağustos tarihlerinde yapılacaktır. Her tarih için 100 kontenjan bulunmaktadır. İlerleyen dönemlerde yapılacak programlar için ayrıca ek kontenjanlar açılmıştır. Başvuru esnasında kontenjan sınırı aşılırsa ek kontenjan başvurusu yapılabilir.

Orjinal sertifikaları talep eden katılımcılar £12,5 sertifika ücreti ödeyeceklerdir. Online sertifika için hiçbir ücret talep edilmez. Sertifikalar İngiltere merkez ofisten gönderilir. İngiltere'de katılım sağlanan normal eğitim semineri sertifikaları ile online eğitim sertifikaları arasında bir fark yoktur. 

Seminere başvurular Study UK üzerinden yapılacaktır. www.studyuk.com.tr/basvurumeb2023 adresi üzerinden başvurular alınmaktadır.

Katılımcılar eğitimler ile ilgili bilgilerini  www.instagram.com/studyuk.com.tr adresinden takip edebilirler. 

2 Yorum

  1. 10 07 2020 seminere katılmak istiyorum

  2. Hacı Ahmet Atıl Anadolu lisesi öğretmeni.Cukurova ADANA aksan rgitim seminerine katılmak istiyorum

Yorum yaz