top of page
1920x685_slider-1.jpg

İngiltere'de Chelsea Antrenörleriyle Yaz Kampına Katılın!

CHELSEA YAZ FUTBOL KAMPI

İngiltere

Genç oyuncuların yeni yetenekler keşfetmeleri için tasarlanan 8 - 13 ile 14 - 17 yaş arası erkek çocuklar için yeni UK Sport Camp, onların sportif potansiyellerini açığa çıkarıyor. Londra’da yer alan Premier Lig tarihinde rekor kırmış olan İngiliz futbol takımı Chelsea Futbol Kulübü Antrenörleri eğitiminde genç oyunculara spor kariyerlerinde unutamayacakları bir tecrübe yaşatıyoruz.

Yeni program

Hemen kayıt olun!
Chelsea Summer Camps

Organised by Study UK

Tarih

Min 1 hafta

02.07.2023

Program Türü

Yaz Spor Kampı

İngilizce Dil Okulu

Yer

İngiltere

Şehir, her yıl mayıs ayında kulüp tarafından belirleniyor.

Ücret

£1300/hafta

4 hafta için geçerlidir.

Yaş Grubu

8-13 yaş

14-17 yaş

Gereklilikleri görün

premierbc_logo_2.png

Chelsea Yaz Futbol Kampı / Study UK

Her şey dahil aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçeneği ile tek ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanır. British Council akreditasyonuna sahip dil okullarımızda gerçekleşen İngilizce eğitimleri güvenli ve profesyonel olarak uluslararası karışık gruplarla ya da kapalı gruplar şeklinde tercihe bağlı yapılmaktadır. Tarihi kültür miraslarını ve eşsiz müzeleri birlikte keşfedelim.

Chelsea Futbol Kulübü, Batı Londra'da yer alan Fulham bölgesinde kurulmuş İngiliz profesyonel futbol kulübü. 1905'te kurulan kulüp İngiliz futbolunun en üst kademesindeki Premier Lig'de mücadele etmektedir. Kulüp, altı lig şampiyonluğu ve altı Avrupa kupası da dahil olmak üzere otuzdan fazla kupa kazandı.

 

Study UK Junior Dil Kampı programlarımız ile birlikte öğrencilerimize İngiltere'deki en iyi dil kamplarını sunuyoruz. Çocuklar ve gençler için yaz kampları düzenleme konusunda 20 yılı aşkın deneyimli okullarımızla, eğlenceli ve teşvik edici bir öğrenme ortamının nasıl oluşturulacağını biliyoruz. Piyasadaki en kapsamlı, her şey dahil aktivitelerle herkese uygun programlar sunuyoruz. Dünya tekrar kapılarını aralarken genç öğrencilerimize Chelsea antrenörleri ile hayatlarında bir kez tecrübe edecekleri bir macerada ev sahipliği yapmak için oldukça heyecanlıyız.

Neler Dahil?

 • Haftada 3-4 saat Chelsea Antrenörleri ile antrenman

 • Haftada 15-16 saat İngilizce dersi

 • Tek veya paylaşımlı odalarda yerinde ya da aile yanı konaklama

 • Günde 3 öğün yemek ve 1 akşam atıştırmalığı

 • Akşam aktivite programına katılım ve oyun salonu kullanımı

 • Uluslararası İngilizce raporu ve sertifika

 • Ünlü şehirlere ve tarihi simge yapılara geziler

 • Özel Study UK hediye paketi

 • 7/24 sosyal yardım personeli desteği

 • Vize danışmanlığı

 • İngiltere havaalanı transferi

 • Futbolda zihinsel performans seansları

Futbol

Oyuncular, oyun kurma, hücum ve savunma teknik becerilerini 11v11 maç yaparken kullanabilme ve kondisyon geliştirmeyi kapsayan eğlenceli, dinamik ve ilgi çekici antrenör eğitimlerinden motive olur ve ilham alır. Koşullu idmanlar, oyuncuların topa hakim olma, şut atma, paslaşma, savunma ve oyun kurma takım çalışmasına olan güvenini geliştirir. Antrenörler, profesyonel deneyimlerini paylaşır ve en üst düzeyde oynama konusunda tavsiyelerde bulunur. Saha dışında, beslenme ve toparlanma gibi konulardaki atölye çalışmaları, oyunculara en yüksek performansa ulaşmak için ne yapmaları gerektiğini öğretir. Her oyuncu, antrenöründen kendisinde kalacak olan bir geri bildirim raporu alır.

İngilizce

Öğrencilere kamp başında ölçme ve değerlendirme yapıldıktan sonra seviye ve yaşlarına uygun sınıflara yerleştirilirler. Öğrenciler, profesyonel ingilizce öğretmenleri eğitmenliğinde, spor ile ilgili proje çalışmaları sırasında ve sınıf içi teknikler aracılığıyla yabancı dilde sözlü ve yazılı becerilerini geliştirirler. Ayrıca öğrenciler sınıf içi ve dışı aktiviteler ile kamp ortamında maruz kaldıkları yabancı dil sayesinde ingilizce konuşma becerisinde hızlı bir ilerleme kaydederler. Programın sonunda, her öğrenci öğretmeni ile birebir görüşerek kendilerinde kalacak olan haftalık ilerleme raporlarını teslim alır.

Tarihler

6 Gece Kamp​

02.07.2023-08.07.2023

09.07.2023-15.07.2023

20.08.2023-26.08.2023

27.08.2023-02.09.2023

13 Gece Kamp​

09.07.2023-22.07.2023

20.08.2023-02.09.2023

Bu macerayı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

*26 Haziran 2023 - 3 Eylül 2023 tarihleri arasında size uygun 1-4 hafta süreyle Chelsea Futbol Kulübü eşliğinde gerçekleşecek yaz okulu programlarımız için yalnızca 20 kontenjan bulunmaktadır. 

Neden Study UK'i  seçmelisiniz?

Sizlere en iyi konaklamayı sunmak birinci önceliğimiz. Çocuklar ve gençler için kapsamlı dil kampları sunma konusunda 20 yılı aşkın süredir deneyimli okullarımızda ve piyasadaki en iyi, her şey dahil aktivite programlarından birine sahibiz. Study UK'de, genç öğrenciler sınıf ortamının yanısıra sınıf dışındaki macera dolu aktiviteler eşliğinde eğlenerek yeni bir dil öğrenmenin tadına varırlar. Öğrencilerimizin güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle kamplarımızda ve öğrenci yurtlarımızda, 24 saat hizmet veren bir acil yardım hattının yanı sıra günün her saati tesiste bulunan personellerimiz ve sıkı güvenlik politikalarımız vardır. İngiltere'nin en popüler şehirlerinde yaz kampı ile yabancı dil öğrenirken görecek ve keşfedilecek heyecan verici imkânlar sunuyoruz.

Güvenlik bizim için önemli, Tüm kamplarımızda 7/24 denetim sağlanmaktadır.

Sınıf dışında öğrenim imkânı, Dil pratiği deneyimimizin bir kısmı sınıf dışında, geziler sırasında ve belirli projeler aracılığıyla öğrenmeyi içerir.

Chelsea Futbol Kulübü Antrenörleri ile antrenman fırsatı! Öğrencilerimiz futbol aktivitelerimizde Antrenörlerimiz ile birlikte antrenman fırsatını elde ederler. Hayatlarında bir kere deneyimleyecekleri bu fırsatı Chelsea Futbol Kulübü Antrenörleri ile aynı fotoğraf karesinde yer alarak ölümsüzleştirebilecekler.

Öğrencilerin küçük gruplar halinde daha iyi öğrendiklerini biliyoruz! Tüm dil sınıflarımız en fazla 20 öğrenci ile sınırlıdır.

Çok kültürlü bir ortam! Öğrencilerimiz, birçok farklı kültürel geçmişe sahip 100'den fazla farklı milletten geliyor ve böylece açık fikirliliği besleyen bir ortamın oluşmasına yardımcı oluyor.

 

Birleşik Krallık Dil Okullarımız 

Birleşik Krallık genelinde 400'den fazla dil okulumuz bulunmaktadır! Dil okullarımızın tamamı British Council akreditasyonuna sahiptir ve English UK üyelikleri bulunmaktadır. Okullarımız, çocuklar ve gençlerin dil eğitimleri için tüm standartlara uygundur. 10-17 yaş grubu arasında herkes yaz okulu programlarımıza katılabilir. 16 yaş ve üzeri esnek ve uzun süreli dil okulu programlarımıza katılmak isteyen öğrenciler diğer dil okullarımızı inceleyebilirler.

Dil öğrenmenin tadını çıkarın, Programlarımız genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır ve her katılımcının seviyesine göre uyarlanmıştır. İletişime özel bir önem verilerek dil öğrenimine etkili ve eğlenceli bir yaklaşım sunar. İşte dil becerilerinizi geliştirmek ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için mükemmel bir fırsat!

Öğretmenlerimiz, Öğretmen kadromuz,interaktif eğitimi benimsemiş öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenler, öğretim yöntem ve teknikleri üzerindeki yeterlilikleri, öğrenci-öğretmen ilişkilerindeki hassasiyetlerine göre seçilirler.Öğrencilere rahat, eğlenceli ve motive edici bir atmosfer yaratarak ve ders konularını öğrencinin ilgi alanlarına göre belirleyerek öğrenme sürecini keyifli bir hale getirirler. Etkili bir öğrenmenin anahtarı olan motivasyon, profesyonel kadromuz sayesinde öğrencilere sağlanır.

Seviyenize göre uyarlanır​! Öğrencilere programa başlamadan önce bir sınav ile ölçme ve değerlendirme yapılır. Değerlendirme sonucuna göre her öğrenci seviyesine uygun sınıflara yerleştirilir. Süreç içerisinde uygulanan haftalık testler, öğretmenlerin her öğrencinin ilerleme sürecini doğru bir şekilde takip etmesini sağlar.

Sertifikalarımız! Programın bitiminde ders katılımınızı doğrulayan, aldığınız sonuçlarla dil seviyenizin yazılı olduğu bir Study UK dil sertifikası  alırsınız. Futbol aktiviterine katılan herkesin sertifikası Chelsea Futbol Kulübü tarafından imzalanır! Ayrıca Chelsea Futbol Kulübü tarafından yüksek tanınırlığı olan bir sertifikanın sahibi olursunuz.

Kurs türlerimiz! Dersler pazartesiden cumaya yapılır. Her kampta, Standart ve Yoğun kurslar arasında seçim yapabilirsiniz. Özel dersler yalnızca Standart kursla birlikte mevcuttur.

Okullarımızın akreditasyonları! Tüm okullarımızın British Council akreditasyonu ve English UK üyeliği vardır.

Pakete dahil Hizmetler

En kapsamlı her şey dahil aktivite programlarından birine sahibiz. Keşfedilecek birçok yer ve yapılacak birçok aktiviteden oluşan harika seçeneklerimizden yararlanın. Tüm yaz kamplarımız, konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanmanız için gereken her şeyi içeren harika bir paket sunar. Kültürel ve sporla dolu gündüz aktiviteleri ile eğlenceli akşamlar sunarak size eğlenmek, öğrenilen dili pratiğe dökmek ve kampçı arkadaşlarınızla dostluklar geliştirmek için her türlü fırsatı sunuyoruz. Ayrıca her hafta alışveriş yapmak, gezmek, dinlenmek ve kampta geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak için serbest zaman sağlıyoruz.

Bunların hepsi ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan pakete dahil.

Dil okulu

Tercihe göre genel İngilizce, yarı yoğun ve yoğun İngilizce programları

Karşılama paketi

Eğitim ve kurs materyali, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, harçlık hizmeti!

Aktiviteler

Şehir içi geziler, spor aktiviteleri, alışveriş gezileri, kültür gezileri, müze gezileri, gündüz ve gece partileri paketlere dahildir.

Konaklama

Aile yanı konaklama ya da Yurt konaklama tercihiyle tüm yemek öğünleri dahildir

Vize Danışmanlığı

Vize danışmanlığı Study UK tarafından yapılmaktadır.

Welcome Pack

İngiliz sim kartı, uluslararası priz çevirici, şehir içi ulaşım kartı tüm öğrencilere verilir.

7/24 Acil destek hattı

Öğrencilerin 7/24 ulaşabilecekleri acil destek hattımız bulunmaktadır.

Güvenle iptal edin

Program başlamasına 30 gün veya daha önce sağlanan yazılı iptal bildirimini takiben paket ücretinin %100'ü size iade edilir.*

 

2023 Yaz Okulu Ücretleri

1 hafta - £1450​

2 hafta - £2800

3 hafta - £4050

4 hafta - £5200

*Kayıt esnasında £300 sterlin kayıt ücreti, geri kalan miktar ise 01.04.2023 tarihine kadar ödenmelidir.

Ön kayıt oluşturun!

Ön kayıt oluşturmak için program koordinatörü ile iletişime geçiniz!

+90 312 911 6545 - 112

Program Koordinatörü, Burçin Öztürk

bottom of page