top of page
Hakkımızda

Study UK, Ankara'da merkezi bulunan Birleşik Krallık eğitim kurumlarının (dil okulu, üniversite, lise ve akademi kuruluşları) yetkili başvuru merkezidir. Study UK, British Council yetkili IELTS kayıt merkezidir. Ayrıca Study UK, British Council acente veri tabanına kayıtlı bir kurumdur. Londra'da bulunan ofisi ile kayıt öncesi ve sonrası daima öğrencilerine desteğini sürdürmektedir.

Study UK, 81 ilde bulunan eğitim danışmanları ve 75'in üzerinde British Council onaylı IELTS eğitmeni ile akademik ilerlemenize ve İngiltere'de eğitim almanız için ücretsiz olarak öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Eğer öğrenciyseniz veya Birleşik Krallıkta eğitim almak isteyen bir öğrencinin ebeveyniyseniz; size yardımcı olmaya hazırız. Hayalinizdeki dil okuluna kayıt olmanız veya hedeflediğiniz üniversiteden kabul almanız için size memnuniyetle yardımcı olacağız. Başvuru sürecinizden, yolculuğunuza, konaklama yeri bulmanıza kadar her adımınızda yardımcı olmaya her zaman hazır bir uzman danışmana sahip olacağız. 

Study UK, Londra Bildirisi'nin etik kurallarını kabul eden Türkiye'deki tek uluslararası eğitim danışmanlığı merkezidir.  Öğrencilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz için ücret almadığımızı da belirtmekte fayda var. Öğrencilerimiz adına yaptığımız her şey tamamen ücretsizdir.*

Öğrencilerimizden ücret almamamız bir çok kişinin nasıl para kazandığımızı sorgulamasına sebep oluyor. Çalışma yapımız çok basit. Öğrencimiz İngiltere'de bir eğitim kurumuna kayıt olduğunda eğitim kurumundan komisyon alıyoruz. Bu komisyon, öğrencilerimizin eğitim ücreti için ödedikleri ücrete yansımamaktadır. Bizim yardımımız ile başvuru yapan öğrenciler, kendi başlarına başvuru yapan öğrenci ile tam olarak aynı ücreti öderler. Hizmetimizin maliyeti, öğrencilerimiz tarafından değil, tamamen eğitim kurumları komisyonuyla sübvanse edilmektedir. 

*Başvuru ücretleri, bazı eğitim kurumları tarafından veya yapılan başvuru türüne göre UCAS(İngiltere Üniversiteleri Kabul Servisi ) tarafından alınabilir. Danışmanlık hizmetlerimiz size ücretsiz olmakla birlikte, Birleşik Krallık'ta eğitim almak ücretsiz değildir. Eğitime başvuru yapıp yapamayacağınız konusunu kişisel mali durumunuza göre değerlendirmelisiniz. Öğrenim ücretleri, vize masrafları, sağlık hizmetleri, uçuşlar ve konaklama gibi dikkate alınması gereken masraflar olduğunu unutmayın. Tam burs ihtiyacınız varsa, yerel British Council şubenizle iletişime geçmenizi öneririz.

Doğru yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumu ile görüştüğünüzden emin olun.

Study UK, Londra Bildirisi'nin etik kurallarını kabul eden Türkiye'deki tek uluslararası eğitim danışmanlığı merkezidir.  Londra Bildirisi'nin detaylarını inceleyin.

E-posta listemize kayıt ol.

Dil okulu kampanyaları,

üniversite bursları ve en güncel İngiltere eğitim programlarından haberdar ol.

bottom of page