top of page
BC KARE.png
The Royal School
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

location-red-icon-simple-design-free-vector.webp.png

Haslemere

Kayıt olun

Akademik mükemmellik ve olağanüstü pastoral bakımın yapıldığı her şeyin temelini oluşturması gerektiğine olan inanç, bu mutluluğu ve başarıyı sağlamada güçlü bir kombinasyondur. Öğrencileri; öğrenimlerine dahil oluyorlar, birbirlerini destekliyorlar ve onlarla tanıştığınızda açık, kibar ve pozitifler.

Websitesi
Uluslararası Kabul
Burslar

Okul Açıklaması

Seçkin bir geçmişe ve ufukta büyük şeylere sahip karma bir hazırlık ve lise okulu. Tarihsel değerlerini korurken öğrencilerin 'geleceğe hazır' olmalarını sağlayan ileri görüşlü bir okuldur.
Royal School, Surrey'deki Hindhead ve Haslemere'deki iki bölgede bulunan, her yönüyle karma bir günlük ve yatılı okuldur. Uzun ve ilginç bir geçmişi var. 1840'larda Twickenham'da İngiltere'deki ilk akademik kız okullarından biri olarak kurulan - kısaca Deniz ve Deniz Subaylarının Kızları için Kraliyet Kadın Okulu olarak anılır - daha sonra Kraliyet Deniz Okulu (veya RNS) oldu.
1995 yılında aynı zamanda kızların eğitiminde öncü olan The Grove School ile birleşti ve Naval lakabını bırakarak basitçe The Royal School oldu ve altı haftadan (kreş için) 18 yaşına kadar öğrenci aldı. 2011'de erkekler tanıtıldı - ve şimdi okulda erkekler ve kızlar eşit bir şekilde karışıyor.
Kraliçe 1952'de patron oldu ve okul, Kraliyet bağlantılarıyla gurur duyuyor. Prenses Anne, okulun başkanı ve düzenli bir ziyaretçidir. 1986'da yeni bir spor salonu olan Princess Anne Spor Salonu onun tarafından resmen açıldı.
Kraliyet Okulu akademik olarak seçici değildir, ancak hem Hazırlık hem de Kıdemli girişindeki kabul süreci, Matematik ve İngilizce değerlendirmelerini, Müdür ile bir röportaj ve deneme günlerini içerir.

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

GCSE

2 Yıl

Untitled-3.png

A Level

2 yıl (1. yıl AS level + 2. yıl A level)

64540.png

Yaklaşık Yıllık Eğitim Ücreti

£33.000-£38.000

Eğitim Kurumu Detayları

Okul Konaklaması

Var.

Öğrenci Sayısı

325

Cinsiyet Grubu

Kız ve erkek karışık

Başarı Derecesi

Outstanding

En Uygun Başvuru Tarihleri ve İşlem Süresi

Ocak - Nisan (İkinci kayıt dönemi)

Bir ayda sonuçlanır.

Mayıs - Ağustos (Geç kayıt dönemi)

İki ayda sonuçlanır.

Eylül - Aralık (Erken kayıt dönemi)

On beş günde sonuçlanır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Reklam: Study UK Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi

Adım adım IELTS

IELTS Sınav Merkezi

IELTS hakkında merak ettiğin herşey!

British Council Resmi IELTS Kayıt Merkezi​, Study UK ile IELTS kaydınızı bugün tamamlayın.​

Size sunulan Ücretsiz hizmetlerden faydalanın!​ 7/24 ücretsiz müşteri hizmetleri destek hattı; Ücretsiz Road to IELTS Last Minutes ve diğer hazırlık kaynakları; Ücretsiz Birleşik Krallık eğitim danışmanlığı

Reklam: Study UK Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi

The Royal School

Kayıt olun

İngilizce İletişim

Türkçe iletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

0044 142 860 3051

bottom of page