top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Worcester, İngiltere

Abbey College
BC KARE.png
Kayıt olun

Malvern'deki Abbey College, 1874'te bir öğrenim yeri olarak kuruldu. Malvern kasabası, özel eğitim merkezi olarak bilinir ve istatistiksel olarak Birleşik Krallık'taki en güvenli şehirlerden biridir. Güzel Malvern Tepeleri'nde, büyüleyici ve kültürel açıdan zengin Great Malvern kasabasının yakınında yer alan kolej, hükümetin “Üstün Doğal Güzellik Alanı” olarak tanınan bir parçasıdır. Abbey College, 14-19 yaş arası öğrenciler için uluslararası kabul görmüş bir eğitim sağlayan, karma eğitim veren, yatılı bir okuldur. Ayrıca 8-17 yaş arası öğrenciler için yaz kursları ve akademik yıl boyunca kısa kurslar sunuyoruz. 40 yılı aşkın bir süredir kaliteli eğitim ve yatılı aile ortamımızı geliştiren bugünün okulu, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ingiliz akademik kurslarının yanı sıra ingilizce dil kurslarına da davet ediyor. Abbey College, öğrencilerin küçük sınıflardan ve yüksek personel öğrenci oranından yararlanabileceği küçük bir okuldur. İster uluslararası GCSE ve A seviyelerini öğrenmek için ister iki haftalık ingilizce yaz kursu için bize katılın, Abbey College ailesinin bir parçası olursunuz. Başarı standartlarının yüksek olduğu kapsayıcı bir okuluz. Akademik kurslarımız, dünyaca ünlü ingiliz niteliklerine yol açar. Sınav sonuçları son yıllarda olağanüstü olmuştur. Deneyimli öğretmenlerimiz ve yatılı personelimiz, tüm öğrencilere hem sınıfta hem de ötesinde potansiyellerini gerçekleştirme fırsatı sunulmasını sağlamak için ekstra yol kat eden profesyonellerdir. Malvern'deki Abbey College'da spor ve sanat, toplum hizmeti, geziler ve etkinlikler için harika müfredat dışı fırsatlar mevcuttur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Abbey College, Worcester

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 168 489 2300

bottom of page