top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cobham, İngiltere

ACS International School
BC KARE.png
Kayıt olun

Öğrencilerimiz ve personelimiz dünyanın her köşesinden bize geliyor. Sonuç, dünya hakkında gerçek bir bilgiye sahip, harika bir şekilde açık fikirli, dışa dönük bir kültürlü öğrencilerin yetişmesidir. Enternasyonalizm, ACS felsefesinin tam kalbinde yer alır; çok kültürlü kimliğimiz ve çeşitlilik, hoşgörü ve seçime bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Yaklaşımımızın merkezinde hazır olma fikri vardır. Öğrencilerimize hızla değişen bir dünyada başarılı olmaları için bilgi ve beceriler kazandırıyoruz. Öğrenmenin hayattaki en büyük zevklerden biri olduğunu biliyoruz bu nedenle programlarımızı ilham verecek ve bir merak duygusu aşılayacak şekilde tasarlıyor, ünlü Uluslararası Bakalorya (IB) diploması da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından en iyi akademik programları ilham verici etkinlikler ve fırsatlarla harmanlıyoruz. Sınıf dışında öğrenmek için  uluslararası topluluğumuzun  sıcak ve samimi karşılaması  ve her yeni öğrenci grubumuza değerli bir katkıdır. Kurucularımız Bay Poularis ve Bay Speed, ilk okullarını 1967'de, hizmet ettikleri yerel ve küresel ailelerin hayatlarındaki rolüne dair güçlü bir anlayışa sahip, gerçekten sevecen, ilgili bir topluluk yaratmaya yönelik cesur bir hırsla açtılar. O erken başlangıçlardan itibaren, topluluğun temel ilkeleri, olumlu değişim, mükemmellik ve enternasyonalizm bugün ACS'ye rehberlik etmeye devam ediyor. Bir ACS eğitiminin kalbinde hazır olma fikri vardır. Öğrencilerimiz ACS'den ayrıldıklarında, harekete geçmeye, liderlik etmeye, dünyayı önemsemeye ve değiştirmeye hazır, etkili, kendine güvenen ve sevecen bireyler olarak dünyayla yüzleşirler.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

ACS International School, Cobham

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 193 286 7251

bottom of page