top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cambridge, İngiltere

Anglia Ruskin University
BC KARE.png
Kayıt olun

ARU, 36.000'den fazla küresel öğrenci topluluğuyla Doğu İngiltere'deki en büyük üniversitelerden biridir. Üç canlı şehirde mükemmel kampüs konumlarımız bulunmaktadır. Cambridge, Chelmsford ve Peterborough. İngilizce dil kurslarımız ARU Dil Merkezi tarafından verilmektedir. Programlarımız arasında akademik ve genel ingilizce, gruplara özel programlar ve öğretmen eğitimi ve gelişimi yer almaktadır. Üniversite ortamında ingilizce öğrenme deneyimi yaşamak isteyen öğrenciler için de yaz programları yürütüyoruz. ARU Dil Merkezinde samimi ve destekleyici bir öğretim ortamı sağlıyoruz. Tüm öğretmenlerimiz yüksek niteliklidir, birçoğu yayınlanmış yazarlar, CELTA ve DELTA eğitmenleri ve bazıları IELTS test görevlisidir. Öğretmenlerimiz kendilerini yüksek standartta bir eğitim sunmaya ve uluslararası öğrencilerimizi akademik başarıya ulaşmaları için desteklemeye adamıştır. Anglia Ruskin'de eğitim alarak modern ve dinamik kampüs tabanlı bir üniversiteye erişiminiz sağlanmış olacaktır. İngilizce programlarımızı hem Cambridge hem de Chelmsford kampüslerimizde yürütüyoruz. Her iki kampüs de şehir merkezlerine yakındır, Cambridge güzel ve tarihi mimarisiyle bilinir ve Chelmsford Londra'dan sadece 35 dakika uzaklıkta canlı bir şehirdir. Kursunuz aynı zamanda ücretsiz bir oryantasyon programı, havaalanında karşılama ve sosyal program ile kampüs içinde ve dışında ingilizce öğrenmenize ve bir Birleşik Krallık üniversitesine yerleşmenize yardımcı olacak aktiviteler içerecektir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Anglia Ruskin University

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 122 369 8020

bottom of page