top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cambridge, İngiltere

Bell Cambridge
BC KARE.png
Kayıt olun

60 yılı aşkın öğretim uzmanlığıyla Bell, öğrencilerin öğrenme hedeflerine ulaşmalarına nasıl yardımcı olacağını bilir. 1955'te açılan ilk okulumuzdan bu yana, dünyanın her yerinden öğrenciler için 1 milyondan fazla insanın hayatını değiştiren başarı hikayeleri yarattık. 2018 Bell Cambridge British Council incelememiz, 'Güçlü Yönler' olarak değerlendirilen 15 alandan 14'ünü belirledi ve 2021 Bağımsız Okullar Müfettişliği (ISI) denetimimiz, Bell okullarına denetlenen tüm alanlarda en yüksek dereceyi verdi. Ayrıca EL Gazete'nin Mükemmeliyet Merkezleri Rehberinde de yer alıyoruz. Bell'de 16 yaşından büyük yetişkinlere ingilizce öğretiyor ve onları uluslararası kabul görmüş ingilizce dil sınavlarına hazırlıyoruz. Ayrıca, Birleşik Krallık'taki en iyi üniversitelerde ve Avrupa'daki ünlü ingilizce eğitim veren üniversitelerde lisans programlarına erişim sağlayan Üniversite Hazırlık Programımız (UFP) aracılığıyla öğrencileri üniversiteye hazırlıyoruz. UFP'miz çok çeşitli konular sunar; bu, öğrencilerin inanılmaz bir dizi işletme, beşeri bilimler, fen ve mühendislik derecelerini okumaya devam edebilecekleri anlamına gelir. Ayrıca Birleşik Krallık üniversitelerinde lisansüstü düzeyde eğitim almak isteyenler için bir Yüksek Lisans Hazırlık Kursu da yürütmekteyiz. Ayrıca, CELTA ve DELTA öğretmen yetiştirme programlarımızla öğretmenleri eğitiyoruz, gruplar için özel olarak hazırlanmış öğretmen kursları (Linguistic Mediation dahil) ve dünyanın her yerinden ingilizce öğretmenlerinin katıldığı Cambridge'deki Bell Teacher Academy'de yaz öğretmenliği kursları veriyoruz. Öğretmen eğitmenlerimiz arasında Eğitim Müdürümüz Silvana Tekerlekli sandalye kullanan engelliler için, işitme engelliler için,  görme engelliler veya âmâlar için ulaşım olanakları Richardson ve ünlü ELT yazarı Adrian Underhill gibi birinci sınıf isimler yer alıyor. Cambridge okulumuz yaklaşık 60 yıldır Bell'e ev sahipliği yapmaktadır. Büyük ve pitoresk bir çalışma ortamının yanı sıra destekleyici bir öğrenci topluluğu sunar. Tarihi şehir merkezine kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan otel, etkileyici bir çalışma, büyük ve çağdaş öğrenim merkezi, öğrenci oyun odası, açık ve kapalı yemek alanları dahil olmak üzere sosyal eğlence tesislerine sahiptir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Bell Cambridge

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 122 327 5500

bottom of page