top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Bell London
BC KARE.png
Kayıt olun

1955'ten beri Bell, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere olağanüstü bir eğitim sağlayarak bir milyondan fazla insanın hayatını değiştirdi. The Bell Way, Cambridge Üniversitesi'nden bir Fahri Profesör ile geliştirdiğimiz öğretim yaklaşımımız aracılığıyla, öğrencileri yüksekleri hedeflemeye, öğrenme hedeflerini aşmaya ve ingiliz dilinin kendine güvenen kullanıcıları olmaya teşvik eder. Bell, son British Council denetiminde 14 mükemmellik puanı aldı. Öğretmenler deneyimli, nitelikli ve mükemmel konu bilgisine sahiptir. ”Bell'in yıl boyunca hizmet veren iki merkezi vardır: Cambridge ve Central London ve St Albans'ta yıl boyunca hizmet veren genç öğrenci merkezi. Tümü yürüme mesafesinde konaklama alternatiflerine sahiptir. Bell Londra Bankside'ın hareketli bölgesinde Thames Nehri'ne yakın bir konumda bulunan Bell London, şehrin göbeğinde yepyeni bir okuldur - Shakespeare's Globe Theatre, The Tate ve St Paul Katedrali gibi popüler turistik yerlere ve ayrıca çok sayıda restoran ve mağazaya yakındır. Bell London'da öğrenciler, etkili ingilizce kursumuzda ingilizcelerini geliştirmeyi veya bir IELTS test hazırlık kursunda uluslararası kabul görmüş bir yeterlilik kazanabilirler.. Ayrıca birebir eğitim, proje yönetiminde dahili yeterlilik sağlayan bir kurs ve gruplar için kurslar sunuyoruz. Tüm kurslarımız, öğrencilerin ingilizceyi sınıf dışında öğrenmelerini ve kullanmalarını geliştirmek için tasarlanmış, dilde eylem etkinliklerinden oluşan tam programımıza (ekstra ücret ödemeden) katılma fırsatını içerir. Buna Londra yürüyüş turları, tiyatro gezileri ve yerel restoranlarda akşam yemekleri dahildir. Bell London 12 klimalı sınıfa, hızlı Wi-Fi ve yüksek kaliteli öğrenci tesislerine sahiptir. Küçük sınıf mevcudumuzla, öğrenciler eğitimleri sırasında katılımcı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim bekleyebilirler. Okulumuzda öğrencilerin kullanımı için bilgisayarlar, geniş ekran TV, sıcak ve soğuk içecek makineleri ve mikrodalgaya erişim ile geniş bir öğrenme ve sosyal alan bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca çeşitli öğrenme kaynaklarına erişebilir. 

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Bell London

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 440 6770

bottom of page