top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Manchester, İngiltere

Berlitz Manchester
BC KARE.png
Kayıt olun

Berlitz Manchester’e hoş geldiniz. Kaliteli dil programları sunmakta 130 yılı aşkın deneyim sahibi olan ve British Council onaylı bir merkez olarak, müşterilerimiz için üstün kaliteli programlar hazırlamak konusunda kararlıyız. Özgün ve geniş bir ingilizce dil programları dizisinin yanı sıra, iş idaresi diplomaları ve yöneticilik eğitimi de sunmaktayız. İster meslek becerilerinizi geliştirmek, ister yeni bir dil ve kültür öğrenmek, amacınız ne olursa olsun, bizimle geçirdiğiniz sürenin eğlenceli ve verimli geçmesini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. İngilizce dil merkezimiz Manchester’in tam merkezinde olup Arndale Centre, Harvey Nichols ve Selfridges gibi heyecan verici alışveriş alanlarına çok  yakındır. Ayrıca, Belediye Kütüphanesi, Manchester Sanat Galerisi, Manchester Belediyesi ve çok sayıda özel restaurant ve kafenin bulunduğu güzel St Peter’s Square meydanı ile Albert Square meydanına da yakınız. Bütün yıl boyunca, başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar her düzeyde, yoğun ingilizce dahil, çok çeşitli ingilizce dil kursları sunmaktayız. Özel Cambridge Exam hazırlık kursu, IELTS, TOEIC, TOEFL programlarının yanı sıra, BEC ve BULATS gibi iş ingilizcesi programlarımız da vardır. TOEIC ve Trinity sınavlarının merkezlerinden biri ve Manchester’de kendi yerimizde IELTS testi sunan tek özel dil okulu olarak, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ingilizce kursu sunabiliriz. Ayrıca, ingilizce dil programını bir çalışma deneyimi programıyla birleştirmek isteyenler için heyecan verici programları da sunmaktayız. Bunlara iş ve ders, internship ve demi, pair programları dahildir. Ek olarak, meslek becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için, iş idaresi diplomaları ve yöneticilik kurslarımız da vardır. Üniversitelerde yer bulma servisimiz de bulunmaktadır. Merkezimiz çağdaş ve iyi donanımlıdır; Smartboard teknolojisi ve DVD teknolojisi gibi en gelişkin teçhizatla donatılmıştır. Üstün kaliteli ve klimalı 5 derslik vardır ve bunlara grup ve executive odaları dahildir. Merkezin her yerinde Wi-Fi mevcuttur. Öğrenciler, Homestay (bir ailenin yanında kalmak), Student Residence (yurtlarda kalmak) ve Self -Catering (bağımsız dairelerde kalmak) dahil, çeşitli konaklama alternatifleri arasında seçim yapabilir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Berlitz Manchester

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 161 228 3607

bottom of page