top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Bethnal Student Academy
BC KARE.png
Kayıt olun

Bethnal Student Academy, Doğu Londra'nın kalbinde, gelişmekte olan, canlı ve ilginç bir bölge olan bir ingilizce okuludur. Bethnal Student Academy'de sunulan kurslar, pratik iletişim becerilerini geliştirmenize ve bilginizi ve doğruluğunuzu artırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca size Londra hayatı ve ingiliz kültürü hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Bethnal Student Academy'de size verimli programlarla kaliteli ingilizce kursları sağlıyoruz. Küçük sınıflar: sınıf başına ortalama 15 öğrenci - Modern imkanlar - Öğrenme danışmanlığı hizmetleri - Aynı binada konaklama, profesyonel, hevesli ve cana yakın öğretmenlerimiz, bir öğrenci olarak ingilizce dil hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak ve öğrenim deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bizimle geçirdiğiniz süre boyunca sizi her zaman destekleyecektir. Okulumuz, Londra'daki deneyiminizden tam anlamıyla yararlanabileceğiniz modern bir binadadır. Aynı binada öğrenci yurdumuz var, bu yüzden üst katta yaşamayı seçerseniz işe gidip gelmenize veya ulaşım için ödeme yapmanıza gerek yok. Büyük ve aydınlık sınıflarımız, öğretmenlerin interaktif ders verebilmeleri için bilgisayar, hoparlör ve projektörlerle donatılmıştır. Öğrencilerimiz ders kitaplarını çok fazla fotokopi taşımak zorunda kalmamak ve dersten sonra kendi kendilerine çalışabilmek için kullanıyorlar. Öğrenciler birbirleriyle sosyallebilir ve ortak alanda veya bahçede bir kahve molasının tadını çıkarabilirler. Öğrencilerimize sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik ediyor ve  ücretsiz sağlıklı atıştırmalıklar sağlıyor ve sosyal faaliyetlerimizde sporu teşvik ediyoruz. İngilizce öğrenmenin sınıf dışında da devam etmesi gerektiğine inanıyoruz ve bu nedenle ücretsiz Wi -Fi ve bilgisayar erişiminin yanı sıra öğrencilerin teneffüslerinde veya evde okumak için kitap ödünç alabilecekleri bir kütüphane sağlıyoruz. Cuma Sosyal Aktivitesi ile öğrenciler her hafta birbirleriyle vakit geçirebilir ve Londra'da hayatın tadını çıkarabilirler. Spor yaparak (kriket ve futbol gibi), Regent Kanalı boyunca yürüyüş yaparak, müze ziyaret ederek veya Old Spitalfields pazarında alışveriş yaparak, öğrencilerimiz dünyanın en kozmopolit şehirlerinden birini keşfetmek için birçok fırsata sahiptir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Bethnal Student Academy

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 208 981 1457

bottom of page