top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Warminster, İngiltere

Bishopstrow College
BC KARE.png
Kayıt olun

Bishopstrow College, 7-17 yaşları arasındaki uluslararası öğrencileri Birleşik Krallık'ta ve denizaşırı ülkelerde önde gelen yatılı okullara girmeye hazırlamak için ingilizce ve akademik geçiş programları sunan önde gelen bağımsız bir uluslararası yatılı okuldur. Kolej, geleneksel bir ingiliz yatılı okulu olarak çalışır. Öğrenciler, kısa bir süre, 1, 2 veya en fazla 4 dönem için, ingilizcelerini İngiltere'nin önde gelen yatılı okullarına giriş sınavlarına girebilmeleri için gerekli standarda getirerek Bishopstrow'a kaydolurlar. Ayrıca öğrenciler, okula girişin ilk, orta veya Pre-A seviyesi/IB aşamalarına uygun müfredatı takip ederler. Öğrencilerin belirli bir süre için Bishopstrow'da kalmaları konusunda ısrar etmiyoruz, ancak her öğrenciye birer birey olarak davranıyoruz ve velileri aracılığıyla velileri ile öğrencilerin ilerleme durumu konusunda düzenli olarak yakın temasta bulunarak öğrencinin olacağını kabul ediyoruz. Çoğu Uluslararası Çalışma Merkezinin (ISC) aksine Bishopstrow, öğrencilerin en az 1 veya 2 yıl kalmaları gerekmediğine, ancak seçtikleri ana okula en erken ve en uygun zamanda geçmeleri gerektiğine inanmaktadır. Bishopstrow belirli bir okula bağlı değildir, ancak çoğu Birleşik Krallık okuluyla iyi kurulmuş ilişkilere sahiptir. Tamamen bağımsız olmak, öğrencilerimizi, örneğin Badminton, Charterhouse, Dulwich College, Harrow, Stowe, Wycombe Abbey ve The Dragon School vb. gibi ebeveynlerinin seçeceği herhangi bir Birleşik Krallık okuluna giriş için hazırlamamızı sağlar. Sınıflar küçüktür (8 kişiye kadar) ve her öğrencinin bir Bireysel Öğrenme Planı vardır. Her öğrencinin yakın bireysel ilgi ve destek almasını sağlamak için yerler çok sınırlıdır. Kolej, öğrencilerin seçtikleri okullara girmelerini sağlama konusunda mükemmel bir geçmişe sahiptir ve genellikle ebeveynlerinin beklentilerini aşmaktadır. Dönemin akışını bozmak, yoğun ingilizce programımızı desteklemek ve yurtdışındaki ebeveynlerin rahatlığı için hafta sonları veya yarıyıl tatilleri olmayan 4 dönemlik bir yıl işletiyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Bishopstrow College, Warminster

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 198 521 9210

bottom of page