top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Suffolk, İngiltere

BLS English Bury St. Edmonds
BC KARE.png
Kayıt olun

Bury St Edmunds, Roma zamanlarına ve ilk ingiliz kral olan St Edmund'a kadar uzanan geçmişiyle, Londra'ya gezi için elverişli bir konumda bulunan, mimari açıdan çok güzel bir kasabadır. 40.000 kişinin yaşadığı bu canlı ve hareketli kasaba, güvenli ve temizdir. Öğrencilerin büyük bir kısmı kasabada yürüyerek veya bisikletle dolaşırlar. Göz kamaştıran güzellikteki katedral, manastır bahçeleri, müzeler, sanat galerileri ve kasabanın sembolü haline gelen Georgian Theatre Royal'in yanı sıra, kasabada çeşitli spor tesisleri, alışveriş merkezleri, çeşitli restoranlar, fantastik barlar ve iyi bir gece hayatı da mevcuttur. Doğa parkurları, bisiklet kullanma ve ata binme seçenekleriyle geniş ve büyük parklar mevcuttur. BLS English, kasaba merkezinde iki binadan oluşan orta boyutta bir okuldur. Turist Bilgi Merkezi ve dört yıldızlı Angel Hotel, ana binamızın hemen yanında yer almaktadır. Yürüme mesafesinde bulunan birçok yer yanında, aile yanında konaklama öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. BLS English Residential Centre for Adults (Yetişkinler için İngilizce Merkezi) 2012'de yeni açılmıştır. Biri oldukça geniş ve Victoria dönemine özgü bir villa, öteki ise daha küçük, bahçeli bir köşk olmak üzere iki binadan oluşmaktadır. Çoğu süit şeklinde, müstakil banyoya sahip 15 konforlu yatak odası mevcuttur. Bu konutlar multipleks sinema kompleksine, yeni ARC alışveriş merkezine, fitness ve jimnastik merkezine, spor sahalarına ve ısıtmalı olimpik yüzme havuzlarına sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Bury St Edmunds, ünlü üniversite şehri olan Cambridge'e 30 dakika, Londra'ya 90 dakika, (at yarışlarıyla ünlü) Ipswich, Newmarket'e ve katedral şehri Ely'e 25 dakika uzaklıktadır. Norwich, Colchester, Peterborough ve Suffolk Heritage kıyı şeridi kasabaya sadece bir saatlik mesafede bulunur. Bury St Edmunds'a, Londra Liverpool Street'ten doğrudan veya Kings Cross'tan kalkan Cambridge aktarmalı tren seyahati seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, Londra Victoria otobüs istasyonundan düzenli otobüs servisleri ve Londra havaalanlarından tren ve metro bağlantıları mevcuttur. BLS English'te eğitime gönül vermiş öğretmenler, her bir öğrenciyle özel olarak ilgilenerek, kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurlar. Okul, 1995'ten beri University of Cambridge Examinations tarafından akredite edilmektedir. Geçen yıl, 34 farklı uyruktan kişi temsil edilmiştir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

BLS English, Bury St. Edmonds

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 128 476 5511

bottom of page