top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Brighton, İngiltere

Brighton Language College
BC KARE.png
Kayıt olun

Brighton Language College (BLC), 1995 yılında kurulmuş bağımsız bir okuldur. 2015 yazında okulun tadilatı tamamlandı ve şimdi modern tesisler ve 37 derslik ile şık yeni bir merkezden faaliyet gösteriyoruz ve BLC'yi Brighton'daki en büyük bağımsız okul haline getiriyoruz. Okul, Brighton'ın merkezinde, Royal Pavilion'un karşısında yer almaktadır ve Brighton İskelesi'ne birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Brighton, Londra'dan trenle 55 dakika uzaklıktadır ve Londra Gatwick uluslararası havaalanından trenle otuz dakika uzaklıktadır. Brighton sanat,tarih, kültür, barlar, kulüpler ve restoranlarla dolu bir sahil şehridir. Brighton, Birleşik Krallık'taki en bohem şehirlerden biri olarak kabul edilir. BLC, yetişkinlere tüm yıl boyunca Genel İngilizce kursları, IELTS, Cambridge Sınavları ve İşletme konularına odaklanarak eğitim verir. İngilizce seviyelerini daha hızlı bir şekilde artırmak isteyen profesyoneller veya öğrenciler için bire bir dersler de mevcuttur. Eğer bir yetişkinseniz ve İngilizceyi yapısal ve eğlenceli bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Brighton Language College gelmek için doğru yerdir. İngilizcenizi diğer öğrencilerle tanışarak ve yeni arkadaşlar edinerek geliştirmek için eğlenceli bir sosyal program sunulmaktadır. İlkbahar, yaz ve kış aylarında BLC, etkileşimli sınıflar, etkinlikler, geziler ve aile yanında konaklama olanakları ile aynı zamanda bir tatil fırsatı da sunar. BLC, ilkbahar ve yaz aylarında aile kursları veren bölgedeki tek okullardan biri olmakla gurur duymaktadır. Pek çok aile, beş yaşındaki çocukları ile gelip eğitim görmek için BLC'yi seçiyor. Sekiz ila on bir yaş arasındaki öğrenciler için de etkinlikler sağlanmaktadır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

Var

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Brighton Language College

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 127 364 7370

bottom of page