top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Manchester, İngiltere

Britannia English Academy
BC KARE.png
Kayıt olun

Britannia English Academy, garantili maksimum 8 öğrenciden oluşan sınıflar sunar. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyeler için genel ingilizce derslerinin yanı sıra her seviyede konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeye odaklanan konuşma dersleri sunuyoruz. Ayrıca Cambridge First, Advanced ve IELTS testi hazırlık sınıfları da sunuyoruz. Britannia'daki tüm öğretmenler CELTA veya Trinity TESOL sertifikasına sahiptir veya uluslararası öğretim deneyimine sahiptir. Öğretmenlerimiz Japonya, Arjantin, Polonya ve İspanya dahil olmak üzere çeşitli ülkelerde ders vermiştir. Tüm öğrencilerimiz düzenli olarak değerlendirilir ve ilerleme incelemesi yoluyla yüz yüze geri bildirim verilir. Kursların sonunda her öğrenciye nihai bir değerlendirme ve ilerlemeleri hakkında bir rapor verilir. Sınıfın dışında, yerel bir  cafede haftalık bir sohbet kulübü, haftalık  gezi ve Birleşik Krallık'ın diğer bölgelerine düzenli olarak düzenlenen gezileri içeren bir sosyal programımız vardır. Okulda öğrencilerin dinlenip ücretsiz çay ve kahvenin tadını çıkarabilecekleri büyük bir sosyal odamızın yanı sıra bir BT odası ve özel çalışma için bir çalışma odası bulunmaktadır. Okul genelinde ücretsiz wi-fi mevcuttur. Öğrencilerimize çeşitli konaklama imkanları da sunuyoruz. İlk seçenek, öğrencilerin ev sahiplerinin desteği ve rehberliği altında deneyimlerinin tadını çıkarabilecekleri yerel bir aile ile evde kalmaktır. Ayrıca, ortak salon ve mutfak alanı içeren yurt salonlarında odalar sunuyoruz. Resepsiyon personelimiz ayrıca öğrencilerin okuldaki zamanlarının mümkün olduğunca rahat geçmesini sağlamak, ders rezervasyonlarında yardımcı olmak ve kurs seçimleri konusunda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır. Ayrıca, hem okul içindeki sorunlarda hem de Birleşik Krallık'ta kaldıkları süre boyunca okul dışında ortaya çıkabilecek sorunlarda mümkün olduğunca refah desteği sunarlar. Ayrıca hareket sorunu yaşayan öğrencilerimizin okula giriş yapabilmeleri için asansörlü ve katlar arasında hareket edebilmeleri için dahili asansörlü engelli erişimimiz mevcuttur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Britannia English Academy

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 161 923 4649

bottom of page