top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Broadstairs, İngiltere

Broadstairs English Centre
BC KARE.png
Kayıt olun

Birleşik Krallık'ta kısa bir süre kalmanın temel işlevlerinden birinin, dili kullanma konusundaki güvenlerini ve bunun sonucunda kendi dillerine döndüklerinde dili daha fazla öğrenme motivasyonlarını artırmak olduğuna inanıyoruz. Kısa kurs ortamında, bu amaca en iyi şekilde, ulaşmak için bildiklerini harekete geçirmeye odaklanarak ve bu süreçte konuşma ve dinleme becerilerini geliştirerek, telaffuzları üzerinde çalışarak ve aktif kelime dağarcıklarına ekleme yaparak ulaşılabileceğine inanıyoruz. Daha fazla dil pratiği için öğrencileri mümkün olduğunca sınıf dışında ingilizce kullanmaya teşvik etmeye çalışıyoruz. Özellikle sportif biri değilseniz, sizi meşgul edecek drama atölyesi, sokak dansı, karaoke, kültür yarışması, spor, sanat dersi, sahil yürüyüşü, oyun gecesi ve Broadstairs yarışması gibi çeşitli aktiviteler sunabiliriz. Tüm kurslarımız ısmarlama olduğundan, programlar varıştan önce her grupla kararlaştırılır. Hafta boyunca her öğleden sonra ve akşam yapacak bir şey bulabilirsiniz. Yarım günlük ve tam günlük gezilerimiz, her konaklamanın en önemli özelliğidir. Personelimizin rehberli yürüyüşleri ve öğrenci çalışma sayfaları, programın bu alanında dil pratiğini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Aile yanında konaklama personelimiz ile iyi bir ilişkiye sahip olmak, konuklarımız için her zaman beklentilerini  yerine getirmemiz anlamına gelir. Sıcak bir karşılama, temiz ve konforlu konaklama, çeşitli ve lezzetli yemekler ve öğrencilerin yaptıklarına ilgi. Ev sahiplerinin çoğu yürüme mesafesindedir ve kenar mahallelerdekiler için özel bir servisimiz bulunmaktadır. BEC rezidansı konforlu, kullanışlı ve güvenlidir. Tüm yıl boyunca açık olan öğrenci yurdumuz, öğrenciler (yurtlar) ve grup liderleri (bireysel en-suite) için konforlu ve ferah konaklama imkânı sunar. Tesisler arasında bilardo masaları, masa tenisi, internet kafe, mağaza ve TV salonu bulunan geniş bir ortak alan bulunmaktadır. Şifreli kapı girişi, 7/24 personel, tüm katlarda CCTV ve geceleri alarm etkinleştirilir. Yemek firmaları yüksek standartlarda lezzetli ve sağlıklı yemekler sunar. Tren istasyonunun okulun yanında olması, konumumuzu geziler için çok uygun hale getiriyor.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Broadstairs English Centre, Broadstairs

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 184 360 1536

bottom of page