top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Brunel Language Centre (Brunel University)
BC KARE.png
Kayıt olun

Brunel Language Centre’da verilen ingilizce dil eğitimi, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak genel, akademik veya mesleki açıdan sizi başarıya götürecek şekilde tasarlanmıştır. Çevrimiçi ve kampüste olmak üzere çeşitli türlerde ingilizce dil kursları sunuyoruz. Hem mesleki hem de genel ingilizce konularının işlendiği çalışanlara yönelik ingilizce yaz kursu olan English@Brunel, akademik amaçlı ingilizceye odaklı sömestr öncesi ingilizce kursu, başlangıç, orta ve üst düzey ingilizce kursu (sadece çevrimiçi olarak verilir) ve birebir ingilizce dersleri verilmektedir. Eğer Brunel Pathway College’de (BPC, önceki adıyla LBIC) eğitim almayı düşünüyorsanız derslerinize başlamadan önce akademik olarak hazırlanmanız için tasarlanmış sömestr öncesi BPC kursları da sunuyoruz. Neden Brunel Language Centre'i seçmelisiniz? • En fazla 14 (çevrimiçi 12) öğrenciyle sınırlandırılmış sınıf mevcudu • Destekleyici ve teşvik edici eğitim ortamı • Dünyanın her yerinden sizinle aynı düşünce yapısına sahip öğrenci veya meslektaşlarla ağ oluşturma imkanı • Göçmenlik ve vize danışmanlığı • Yıl boyunca esnek kurs başlangıç tarihleri • Her hafta düzenlenen gezi ve sosyal aktivitelerle ve çevrimiçi kurs alanlara yönelik çevrimiçi sosyal programla ingilizce bilginizi gerçek hayatta uygulama ve Birleşik Krallığı yakından tanıma fırsatı • Lisans programınız boyunca ücretsiz akademik ingilizce desteği sunuyoruz. Okulumuz, dil bilgisi ve kelime bilgisi gelişimi eleştirel düşünme, bilişim sistemleri ve bilgisayar programcılığı gibi dersler alarak genel ingilizce, mesleki amaçlı ingilizce, telaffuz ve sunum becerileri,  araştırma becerileri ve akademik yazı yazma (sadece akademik kurslar için) ayrıca üniversite hazırlık ve yüksek lisans öncesi kurslarımız standart giriş gerekliliklerimizi yerine getiremeyen öğrencilerin mühendislik, işletme yönetimi, yaşam bilimleri, sosyal bilimler, ekonomi ve fina hazırlanmasına da imkan sağlamaktadır. Bu kurslar ortağımız Brunel Pathway College tarafından verilmektedir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Brunel Language Centre (Brunel University)

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 189 526 8089

bottom of page