top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Hastings, İngiltere

Buckswood Overseas Summer School
BC KARE.png
Kayıt olun

Çocukların ve gençlerin neden yazlarını Buckswood Overseas Summer School'da (BOSS) geçirmek istediklerini anlamak kolay. Görünenden fazlasını sunan bir ömür boyu sürecek bir deneyim. Elbette ingilizce derslerimiz son derece önemli ama yeni aktiviteler denemenin ve yeni yerleri ziyaret etmenin heyecanı da bir o kadar önemli. Yapılan dostluklar, öğrencilerimiz için onu çok özel bir deneyim haline getiriyor. BOSS'ta, öğrencilerimizin hayatlarını şekillendirmeye yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz ve deneyim yoluyla güveni teşvik ederek, mutlu ve keyifli bir ortamda sosyal ve yaşam becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra heyecan ve macera yoluyla kendilerine meydan okumalarına izin veriyoruz. BOSS’ta  sadece yeni şeyler deneyimlemek ve hayatınızı  şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda çok eğlenir, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için birçok anı biriktirebilirisiniz.. Yaz aylarında kampüsümüz, hayat dolu, aktiviteli  ve enerji dolu harika bir yerdir. Kim yazını BOSS'ta geçirmek istemez ki! Haftada 20 saat İngilizce, uluslararası kabul görmüş ESOL sınavı, iki tam gün ve iki yarım günlük gezi, müze ve eğlence yeri giriş ücretleri, tam öğleden sonra ve akşam aktivite programı, tüm kurs materyalleri, tam pansiyon konaklama, çamaşırhane hizmeti, BOSS bilekliği, BOSS içecek şişesi, BOSS klasörü, BOSS tişörtü ve BOSS günlüğü eğitimimize dahil olan hizmetlerimizdendir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Buckswood Overseas Summer School, Hastings

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 759 660 9400

bottom of page