top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cardiff, İngiltere

Capital School Of English Cardiff
BC KARE.png
Kayıt olun

Capital School of English, Cardiff'in hareketli şehir merkezindeki Cardiff Kalesi'ne ve güzel Bute Park'a bir taş atımı uzaklıkta bulunan bir aile tarafından işletilen bir dil okuludur. Capital, 2014 yılında kuruldu ve mart 2015'te British Council tarafından akredite edildi. Okulun yönetim ekibi, sektörde 40 yılı aşkın süredir deneyime sahiptir. Kişisel ilgi ile birleştirilmiş profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Başlıca önceliklerimiz, Mükemmel müşteri hizmeti, öğrenci ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kurslar, kişiselleştirilmiş öğrenme yolları, öğrenci gelişiminin net ve dikkatli bir şekilde izlenmesi, kapsamlı akademik ve pastoral destek, yetişkin öğrenciler için (16+) yıl boyunca genel ingilizce ve IELTS test hazırlığı ve onaylı bir sınav hazırlık merkezi olduğumuz Cambridge ESOL sınavları (FCE & CAE) için düzenlediğimiz çeşitli kurslarımız bulunmaktadır. Ayrıca hem yetişkin (16+) hem de genç öğrenciler (11+) olmak üzere 8 veya daha fazla öğrenciden oluşan kapalı gruplar için bireysel eğitim ve kişiye özel kurslar sunuyoruz. Sınıflarımız, sınıf başına maksimum 12 ve ortalama 8 öğrenci ile sınırlıdır ve yıl boyunca çok uluslu bir öğrenci karışımımız vardır. Öğrencilerimiz için ekstra destek olarak, akademik yönetici tarafından denetlenen bir dilbilgisi kliniği, popüler bir yerel kafede haftalık sohbet toplantıları, öğrencilerin arkadaş edinirken ve farklı etkinliklere katılırken ingilizcelerini kullanmaları için düzenli bir sosyal saat, tam ve çeşitli bir sosyal program, ihtiyaçlarınıza uygun konaklama, havalimanı aktarmaları gibi hizmetler sağlıyoruz. Gelin ve Galler'in başkenti Cardiff'te bize katılın, mükemmel alışveriş merkezleri, birinci sınıf eğlence mekanları ve dünyaca ünlü spor sahaları ile her yıl 11 milyondan fazla ziyaretçi ve 65 bin öğrenciyi ağırlayan gerçekten kozmopolit bir şehir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Capital School Of English Cardiff

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 292 023 5777

bottom of page