top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cardiff, İngiltere

Cardiff and Vale College International
BC KARE.png
Kayıt olun

Uluslararası Öğrenciler için Cardiff ve Vale College International (CAVC), genel, profesyonel veya akademik nedenlerle ingilizcelerini geliştirmek isteyenler için her seviyede çeşitli ingilizce dil kursları sunmaktadır. Cardiff'in kalbindeki Şehir Merkezi Kampüsü, Cambridge English Sertifikası, küçük sınıflar, öğreticiler ve çalışma desteği, evde konaklama, mutfaklı ve tam yemekli konaklama dahil çok çeşitli konaklama seçenekleri, vize ve sosyal yardım desteği, sosyal programlar, IELTS hazırlık ve SELT sınav hazırlık programları bulunmaktadır. Birleşik Krallık'taki en büyük 3. kolej olması, Londra'dan 2 saat uzaklıkta olması, Birleşik Krallık'taki en güvenli ve en uygun fiyatlı şehir seçilmesi,  Cambridge English Language Assessment Yetkili Merkezi olması, İngiltere'de ingilizce öğretimi için British Council tarafından akredite edilmiş olması, İngiliz Birleşik Krallık üyesi olması CAVC’yi tercih etmenizde önemli etkenlerdendir. Bir IELTS Resmi Test Merkezi olan CAVC, 25 yılı aşkın bir süredir uluslararası öğrencilere ingilizce dil programları sunmaktadır ve yüksek kaliteli öğretim konusunda itibar kazanmıştır; son British Council inceleme raporunda 9 alanda da tam puan aldık ve mükemmellik merkezi olarak aday gösterildik. Ayrıca şu anda Galler'deki tek British Council IELTS SELT test merkeziyiz. İngilizce kurslarımız hakkında daha fazla bilgi için international@cavc.ac.uk adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Cardiff and Vale College International

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 292 090 8004

bottom of page