top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cardiff, İngiltere

Celtic English Academy
BC KARE.png
Kayıt olun

Galler'in başkenti Cardiff'in göbeğinde, içten ve samimi bir dil okuluyuz. Cardiff, Londra Paddington'dan tren ile yalnızca iki saatlik mesafede olup, “The Independent Gazetesi”nin anketinde Gençler için En İyi Birleşik Krallık Şehri seçildi. Burası, 4 üniversite kampüsü sayesinde 65.000 gibi yoğun bir öğrenci nüfusuna sahip, her bütçeye uygun, güvenli ve sıcakkanlı bir başkenttir. Yetişkinlere yönelik akademimiz, Cardiff'in merkezinde yer alıyor. 350 öğrenciye kadar hizmet verebilen harika tesislere sahip, davetkar bir çevre sunuyoruz. Öğrenciler, genel ingilizce, yalnızca hanımlara yönelik sınıflar, IELTS test hazırlığı, Cambridge sınavlarına hazırlık, öğretmen kursları ve bunların yanında bire bir dersleri içeren çeşitli kurs seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm ingilizce seviyeleri için mevcut kurslarla ve maksimum 10 kişilik sınıf mevcuduyla, öğrencilerimize başarılı olmaları için gereken bireysel ilgiyi gösteriyoruz. Celtic, bir Birleşik Krallık başkentinde öğrenim görme ve sıcakkanlı bir dil okulunda ingilizce öğrenme fırsatını sizlere sunuyor. Celtic English Academy; şehir merkezindeki mükemmel konumu, küçük sınıf mevcutları, her sınıfta maksimum 10 öğrenci (Yetişkinler), 15(Küçükler), kaliteli öğretimi, tamamı ingiliz öğretmenler, CELTA ve bazıları da DELTA diplomalı, British Council ve ISI onayı (2014 raporumuz, ana kriterlerde beklentilerin üstüne çıktığımızı gösterdi), Gallilere özgü sıcak ve dost canlısı karşılaması ile kendisiyle iftihar etmektedir. Çocuklara yönelik akademimiz, Cardiff koyunda bulunan (bir opera binası ve uluslararası düzeyde önde gelen bir sanat merkezi olan) Galler Millenium Centre'daki eşsiz dil konaklama merkezinde yer alan, mükemmel bir yatılı konaklama imkanı sunmaktadır. Burası gerçekten fevkalade bir konumdur ve yaz ayları süresince bir etkinlik merkezidir. Genç öğrencilere yönelik yaz programımıza ilişkin her şey, Galler Milenyum Merkezi'ndeki bu tesiste gerçekleşmektedir; böylece çocuklar ve aileler, kaldıkları süre boyunca güvenli ve emin bir çevrede olduklarından emin olabilirler. *Celtic öğrencilerinin %98'i, arkadaşlarına ve ailelerine Celtic'i öneriyor*

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Celtic English Academy

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 292 034 4805

bottom of page