top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cambridge, İngiltere

Central Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

Central Language School Cambridge, 1996 yılında Cambridge'de kurulmuş, küçük, samimi, şehir merkezinde bir okuldur. 18 yaş ve üstü öğrencilere ilköğretimden ileri düzeye kadar tam zamanlı ve yarı zamanlı kurslar sunuyoruz. Sınıflarımız küçük, ortalama 6 öğrencilik sınıflar ile, bu nedenle öğrenciler yüksek düzeyde bireysel ilgiden yararlanıyor. okulumuz yıllar boyunca 90'dan fazla farklı ülkeden öğrencilere ev sahipliği yapmıştır. Central Language School Cambridge, tarihi Cambridge şehrinin kalbinde, mağazalara, restoranlara, sinemalara ve Cambridge Üniversitesi kolejlerine çok yakın bir konumda yer almaktadır. Tren istasyonuna yürüme mesafesinde ve otobüs terminaline sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindeyiz. Amacımız, öğrencilere sıcak bir karşılama ve sevecen, topluluk atmosferinde ingilizce öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunmaktır. Her gün öğrenciler ve personel, öğle tatilinde veya öğle yemeği saatlerinde birlikte vakit geçirirler. Tüm sınıflarda, öğrencilerin ingilizce konuşma pratiği yapmaları ve daha fazla akıcılığı hedeflemeleri için fırsatlar vardır. Her hafta öğrenciler dinleme, okuma ve yazma becerilerinin yanı sıra telaffuz, kelime bilgisi ve dilbilgisini de geliştirebilirler. Sınıflar, sınava hazırlananlar için sınav pratiği sağlar. Sosyal aktivite programımız çeşitlidir ve müze ziyaretlerini, yemek pişirmeyi, sporları, Cambridge'de yürüyüşleri ve yerel yerleri ziyaretleri içerir. Öğretmenlerimiz tarafından düzenlenen etkinlikler, öğrencilere resmi olmayan bir ortamda ingilizce pratiği yapmaları, diğer öğrencileri tanımaları ve ingiliz kültürü hakkında bilgi edinmeleri konusunda yardımcı olur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Central Language School, Cambridge

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 122 350 2004

bottom of page