top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Leeds, İngiltere

Centre Of English Studies
BC KARE.png
Kayıt olun

Center of English Studies, dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim verme konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahip bir aile tarafından işletilen bir dil okuludur. Dublin, Londra, Oxford, Worthing, Leeds Harrogate ve Edinburgh'da beş yıllık okullarımız bulunmaktadır. Ayrıca Dublin, Worthing ve Leeds'de öğrencilerin özenle seçilmiş ailelerde kaldıkları International Junior yaz okulları da sunuyoruz. Ayrıca Brighton Üniversitesi'nde bir International Junior Rezidans merkezi sunuyoruz. Centre of English Studies Leeds, Leeds'in tam merkezinde, ana tren istasyonuna sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde, yakın zamanda yenilenmiş harika bir Georgian konağında yer almaktadır. Okulun kendisi, öğrencilerimiz için mevcut en güncel teknoloji ve olanaklara sahiptir. CES, Şubat 2013'ün sonunda tamamen yenilenmiş yeni binaya taşınmıştır. Yıl boyunca 11 derslik, geniş bir multimedya merkezi, bilgisayar odası ve öğrenci ortak salonumuz bulunmaktadır. Okul, Leeds şehir merkezindeki tüm ana mağazalara, barlara ve restoranlara sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Leeds, Yorkshire Dales gibi muhteşem kırsal alanlarla çevrili canlı, modern bir şehirdir. Leeds ayrıca Manchester, Liverpool, Chester ve York gibi diğer ünlü kuzey İngiliz kasabalarını ve şehirlerini ziyaret etmek için harika bir yerdir. CES Leeds ayrıca temmuz ayında şehir merkezine yakın özel bir eğitim merkezinde bir Junior Yaz Okulu sunmaktadır. Öğrenciler 14-17 yaş aralığındadır ve aile yanında konaklama olanağına sahiptir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Centre Of English Studies

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 113 242 7171

bottom of page