top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Oxford, İngiltere

Centre of English Studies
BC KARE.png
Kayıt olun

Centre of English Studies, bir aile şirketidir ve dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim verme konusunda 36 yılı aşkın deneyime sahip bir ingiliz dil okuludur. Dublin, Londra, Oxford, Worthing, Leeds, Harrogate ve Edinburgh'da yedi yıllık okullarımız bulunmaktadır. Ayrıca Worthing, Leeds ve Dublin'de öğrencilerin özenle seçilmiş ailelerde kaldıkları uluslararası gençler için yaz okulları da sunuyoruz. Ayrıca Brighton ve Oxford Üniversitesi'nde bir uluslararası öğrenci yurdu sunuyoruz. 1983 yılında kurulan ve daha önce Oxford House İngilizce Okulu olarak bilinen okul, şimdi İngiltere ve İrlanda'daki Centre of English Studies'in yeni mülkiyeti altındadır. Kendini işine adamış bir personel ekibiyle çok kişisel, aile tarafından işletilen bir okul olmaya devam etmektedir. Yıl boyunca bireylere ve küçük kapalı gruplara kaliteli genel, yoğun ve uzman ingilizce eğitimi sunuyoruz. Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık, müfredatımızın özel olmasa da ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Çeşitli sosyal, spor ve gezi programı düzenlenir ve aile yanında  konaklama, okula yürüme mesafesinde veya kısa bir otobüs yolculuğu mesafesinde düzenlenir. Wheatley, Oxford şehir merkezine yakın, sadece 10 dakika uzaklıkta, ancak turist kalabalığından uzakta çekici bir köydür. Yaşamak ve ders çalışmak için güvenli ve samimi bir ortam sağlar. Oxford'daki maksimum sınıf mevcudu 9'dur. CES'in Dublin, Londra, Oxford, Worthing ve Leeds'de yıl boyunca merkezleri vardır. Biz bir aile şirketiyiz ve ELT şirketi işletiyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Centre of English Studies

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 186 587 4786

bottom of page