top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Chichester,İngiltere

Chichester College
BC KARE.png
Kayıt olun

Chichester English Language School'u seçmeyi düşündüğünüzden dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Chichester College kampüsünde yer alan okulumuzun etrafı Britanyalı öğrencilerle çevrilidir. Bizimle geçirdiğiniz zaman boyunca bu üç önemli şeyi başarmanız konusunda size yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle, hak ettiğiniz seviyede ingilizce becerilerinizi geliştirmenizi istiyoruz. Deneyimli ve nitelikli öğretmen kadromuz kendilerini burada geçirdiğiniz süre boyunca size mümkün olan en üst seviyede deneyim kazandırmaya adamıştır. Okulumuzda, hak ettiğiniz başarıyı elde edebilmeniz amacıyla bire bir bireysel özel dersler alırsınız. Mükemmel eğitim alacağınızdan ve harika sonuçlar elde edeceğinizden şüpheniz olmasın. Öğrencilerimizin %94'ü öğretim seviyemizin yüksek standartlarda olduğunu söyledi. %97'si ise Chichester English Language School'da öğrenim gördükten sonra işe alınma olasılıklarının arttığını belirtti. İkincisi ise, Birleşik Krallık'ta mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı istiyoruz. İster özel öğrenci yurtlarımızda, isterseniz konuksever ev sahibi ailelerimiz ile konaklayın, burada kendinizi güvende hissedeceğinizden ve harika vakit geçireceğinizden eminiz. Aile yanında konaklayan öğrencilerimizin %100'ü kendilerini güvende hissettiklerini belirttiler. Son olarak, Chichester English Language School'da ve Birleşik Krallık'ta iyi vakit geçirmenizi istiyoruz. Geniş ve iyi donatılmış bir kolej kampüsünden beklenen her şeyi bulabileceğiniz tesisimizde sunulan hizmetler mükemmel seviyededir. Muhteşem sosyal ve boş zaman aktiviteleri programımız sayesinde burada vaktinizi çok iyi değerlendirme fırsatına sahip olacaksınız. Hem Birleşik Krallık'tan, hem de dünyanın dört köşesinden yeni arkadaşlarla tanışacaksınız.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Chichester College, Chichester

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 124 353 6294

bottom of page