top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Swansea, Galler

City School of Languages
BC KARE.png
Kayıt olun

City School of Languages (CSL), Galler'in Swansea şehrinde bulunan bir ingilizce dil okuludur. 2006 yılında kurulan okul, son birkaç yılda hem büyüklük hem de faaliyet çeşidi bakımlarından hızla gelişti. Sürekli olarak öğrencilerin eğitim deneyimlerini geliştirmenin yeni ve heyecanlı yollarını bulmakta ve onlara sınıf dışında da hayatın tadını çıkarma konusunda yardımcı olmaktayız. Üstün kalitede öğretmenlerimiz, yardımsever personelimiz ve okulumuzun küçük oluşu sayesinde öğrencilerimize sıcak ve konforlu bir ortam sunarak, her kişi ile ayrı ayrı ilgilenme olanağına sahibiz. Okulumuzda, genel ingilizce, sınavlara hazırlık ve üniversite kursları için ingilizce gibi birçok kurs seçeneği mevcuttur. Yetkili bir Cambridge english sınav merkezi olduğumuzdan, öğrencilerimiz birçok Cambridge sınavına okulumuzdan katılabilirler. Swansea merkezinde bulunan Art Nouveau stilinde binamız, öğrencilere harika bir eğitim ortamı sunmaktadır. Tesisimizde, konforlu öğrenci oturma odası, geniş bilgisayar odası ve kütüphane yanında, yaz aylarında öğrencilerin rahatlayabileceği bir de teras çatı katı bulunmaktadır. Swansea, güvenli ve hayat dolu bir üniversite şehri olup, Gower yarımadasına ve onu çevreleyen güzel plajlara yakın mesafededir. Şehirde öğrenci hayatı ile açık havanın harika bir kombinasyonunu sunan bu şehirde öğrenciler, hem Britanya'da yaşamın, hem de göz alıcı güzellikteki kırsal kesimlerin ve sahil şeridinin keyfini sürerler.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

City School of Languages, Swansea/Wales

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 179 245 9615

bottom of page