top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Colchester, İngltere

Colchester English Study Centre
BC KARE.png
Kayıt olun

Colchester English Study Centre (CESC), 1969 yılında İngiltere'nin kayıtlı en eski şehri olmasıyla ünlü Colchester'da kurulmuş, köklü, bağımsız bir dil merkezidir. Akademik veya kariyer amaçlı olarak yabancı dil olarak ingilizce bilgilerini geliştirmek isteyen öğrencilere öğrenme fırsatları sunuyoruz. Arkadaş canlısı, destekleyici ve profesyonel bir öğrenme ortamını teşvik ediyoruz. Tüm ekibimiz, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için her bireye sağladığımız refah ve destekten gurur duyar. 1969'dan beri, dünya çapında çok çeşitli müşteriler için 1.250'den fazla özel kurs tasarladık ve yürüttük ve sonuç verme konusunda bir itibar oluşturduk. Merkezimiz, 16 yaş ve üstü yetişkin öğrencilere tüm yıl boyunca açıktır. CESC ayrıca 11-17 yaş arası öğrenciler için kapalı grup kursları  düzenlemektedir. Özenle seçilmiş samimi ve konuksever aile yanında konaklama tercih eden öğrenciler, ingiliz yaşamı hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra konuşma ve dinleme becerilerini de geliştireceklerdir. Bu önemli bir kültürel deneyim sağlar. Merkeze Londra havaalanlarından kolayca erişilebilir ve Londra'ya trenle sadece 50 dakika uzaklıktadır. Bu, öğrencilere çalışmaları sırasında dikkatleri dağılmadan gerçek bir ingiliz kültürel deneyimi sunmamızı sağlarken, aynı zamanda İngiltere'nin başkentine kolayca seyahat etme fırsatı vererek bizi uluslararası öğrenciler için popüler bir üs haline getirir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Colchester English Study Centre, Colchester

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 120 654 4422

bottom of page