top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Manchester, İngiltere

Communicate School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

2010'dan beri açık olan Communicate School of English, İngiltere'nin Manchester şehir merkezinde, British Council tarafından akredite edilmiş yüksek kaliteli dil kursudur. Communicate, dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlayan, sıcak, arkadaş canlısı ve gerçekten uluslararası bir atmosfer yaratan, aile tarafından işletilen bir dil okuludur. Okulumuz Manchester'ın merkezinde, Piccadilly Bahçeleri'ne ve ana otobüs terminaline 2 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Birçok mağaza, bar, restoran ve müzeye kısa bir yürüyüş mesafesindeyiz. Yakın zamanda yenilenmiş Manchester Merkez Kütüphanesi kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Geniş ve ferah sınıflarımız, bilgisayarlı öğrenci dinlenme alanımız, kendi kendine erişilebilen çalışma materyallerimiz, mutfak tesislerimiz ve okul genelinde ücretsiz wi-fi vardır. Tüm ingilizce seviyeleri için tüm yıl boyunca devam eden yüksek kaliteli genel ingilizce kursları sunuyoruz. Bu kurslar, IELTS, FCE ve CAE Cambridge sınavlarına hazırlık sınıfları veya ingilizce telaffuz sınıfları ile birleştirilebilir.  Özenle seçilmiş, hevesli ve nitelikli öğretmenler tarafından verilen küçük sınıflarımızda (ortalama 8 öğrenci) vardır. Kursunuz boyunca düzenli geri bildirim ve ilerleme raporları sağlanacaktır. Ayrıca yerel müzelere geziler, bowling, ingilizce bilgi yarışması geceleri, masa tenisi turnuvaları, uluslararası öğle yemekleri ve çok daha fazlasını içeren sosyal programımıza katılma şansınız olacak.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Communicate School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 161 235 8480

bottom of page