top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Shrewsbury, İngiltere

Concord College
BC KARE.png
Kayıt olun

Concord College, İngiltere'nin kalbinde, kırsal bir ortamda bulunan ve yaygın olarak İngiltere'nin Premier Uluslararası Okulu olarak kabul edilen uluslararası bir yatılı okuldur. 1949'da kurulan, öğrencilerin yaşaması ve okuması için güvenli bir kampüsümüz vardır. Üniversite kurslarına hazırlık, GCSE ve 'A' seviyesini içerir ve 13-19 yaş arası öğrencilere hitap eder. Sınav sonuçları mükemmel, mezunlarımızın çoğuna ilk 10 üniversitede yer veriliyor. Temmuz ve ağustos aylarında, 10-17 yaş arası öğrenciler için ingilizce, fen ve matematik ve geleceğin lideri kurslarında genç yaz programımızı yürütmek için güzel kampüsümüzü ve mükemmel tesislerimizi kullanıyoruz. Acton Burnell'deki güzel kırsal ortamındaki kampüsümüz, öğrencilerin çalışması için sessiz ve geleneksel bir konum sağlar. Tesisler arasında bir yüksek ip kursu, tıp merkezi, aerobik odası, squash kortları ve tırmanma duvarı bulunan iki büyük spor salonu, açık kortlar ve sahalar, yüzme havuzu, tiyatro, internet kafe, disko, bilgisayar odaları, kütüphane, sanat odaları ve ücretsiz wi-fi bulunmaktadır.Kurslar tamamen konuttur ve konaklama, yerleşik öğretmenlerle ayrı binalarda kız ve erkek öğrencilerle birlikte tek kişilik çalışma odalarında yapılır. Güvenlik personeli, ek güvenlik için iyi CCTV kapsama alanı ile gece boyunca uyanık bir varlık sağlar. Haftada bir tam gün ve bir yarım gün gezi ve 27 saat eğitim verilmektedir. Kursun ilk ve son günlerinde havaalanı transferleri, tam pansiyon, eğitim, kampüste spor ve aktiviteler, çamaşır yıkama, geziler ve kurs fotoğrafı fiyatlarımıza dahildir. Sizi Concord'a bekliyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Concord College, Shrewsbury

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 169 473 1631

bottom of page