top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cirencester, İngiltere

Cotswold International Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

Cotswold International, İngiltere'nin güzel Cotswold bölgesinde bulunan butik tarzı bir dil okuludur. Maksimum 100 öğrencisi olan okul, küçük sınıf mevcuduna da yansıyan kişisel bir yaklaşım sunar. Okul binamız Chesterton Manor, 18. yüzyıldan kalma eski bir aile evidir ve Cirencester'ın merkezinde rahat bir öğrenme ortamı sunar ve Cotswold bölgesinin ünlü kulübe tarzına uygundur. Cirencester, özellikle Roma tarihiyle dolu tarihi bir pazar kasabasıdır. Bu merkezi konumdan birkaç dakika içinde keşfedilecek harika köylerimiz var ama aynı zamanda Bath, Bristol, Oxford, Stratford Upon Avon, Londra ve Stonehenge'e de kolayca ulaşılabilecek mesafedeyiz. Yıl boyunca bir merkez olarak, yetişkinlere ve genç öğrencilere ingilizce dil kursları sunabiliyoruz. Esnek başlangıç ve bitiş tarihleriyle pazartesi’den cuma’ya kadar yetişkinler için genel ingilizce kurslarımız vardır. Ayrıca, İngilizce + turizm, iş İngilizcesi, bahçecilik, yürüyüş vb. gibi yetişkin gruplarına uzmanlık kursları da sunabiliyoruz. Gruplar için yıl boyunca küçükler için mini konaklama kursları veriyoruz. Birçok okul grubu, ingilizce eğitimini yoğun bir kültürel ve eğlenceli aktiviteler ve gezi programıyla birleştiren genel ingilizce programlarımızı seçer. Bununla birlikte, belirli ilgi alanları veya eğitim ihtiyaçları olan gruplar için iyi bir ingilizce + kurs seçeneği de sunuyoruz. Örneğin, İngilizce + turizm / işe hazırlık / Shakespeare / gazetecilik / moda / misafirperverlik / tarım / yürüyüş / IGCSE konularını öğretiyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Cotswold International Language School, Cirencester

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 128 564 2345

bottom of page