top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Devon, İlgiltere

Country Cousins
BC KARE.png
Kayıt olun

Bir aile şirketi olan ve Kuzey Devon'da yer alan okulumuz 1951 yılından beri küçük yaşta öğrencilere ingilizce öğrenme amaçlı kaliteli eğitsel geziler düzenlemektedir. Country Cousins'da, sadece sınıfta değil, birlikte kaldıkları aile ile iletişimleri sırasında ve seçtikleri spor dalında katıldıkları etkinlikler sayesinde, çocuğunuzun hem genel becerilerini, hem de ingilizce dil bilgisini geliştirmeye yardımcı olmak amacıyla çeşitli programlar sunmaktayız. Country Cousins öğrenciler eğitici tatilin tadını çıkarın, İngiltere'nin sağlıklı, doğal ve geleneksel bölgesinde eğitim görün, büyük kentlerdeki dikkat dağıtan faktörlerden ve sorunlardan kaçının, Kuzey Devon Bölgesinin doğal güzelliğini ve Birleşik Krallık'ta UNESCO tarafından koruma altına alınan ilk biyosferi deneyimleyin, Birleşik Krallık'ın ingiliz turizmi açısından en popüler bölgelerinden birini keşfedin. Country Cousins’da küçük sınıflar (en fazla 15), farklı ülkelerden öğrenciler, haftada en az 15 saat (18 ve 21 saat seçenekleri de mevcuttur) dil dersleri, ihtiyaca göre tasarlanmış, güncel müfredat ve eğitim materyalleri, kişiye özel dil becerisi & ihtiyaç testi, kurs öncesi öğrenci el kitapları & aile yanında konaklama hakkında bilgi broşürü, özenle seçilmiş ve bizzat ziyaret edilen ev sahipleri, içten & ilgili ingiliz aileler, eğitimli etkinlik liderleri tarafından düzenlenen ve sürekli olarak denetlenen etkinlikler, öğrenciler ve ebeveynler için 24 saat telefon hizmeti, belirli havaalanlarına gidiş ve dönüş transferleri, macera Sporları, plaj voleybolu, devon keşfi, futbol, golf, at binme, sokak dansı, sörf & tenis, konuşma & dinleme becerileri, telaffuz, kelime dağarcığı & pratik dil bilgisi odaklı dersler, konuşma, iki veya daha fazla kişiden oluşan grup çalışmalarından bireysel sunumlara çeşitli şekillerde, örneğin grup olarak bir konuyu tartışarak, münazara yoluyla, rol canlandırması ve benzetme yaparak, müzik, tiyatro ve oyunlar gibi bir çok araçla başlatılmaktadır. Öğrenciler Trinity College GESE sınavına okulumuzda girebilirler. Ev sahiplerimiz eğitim açısından çok önemli bir rol oynamaktadırlar, tecrübeli refah ekibimiz tarafından ziyaret edilmekte ve denetlenmektedir, Ayrıntılı bilgileri sosyal hizmetlerin sağladığı polis kayıtlarıyla karşılaştırılıp değerlendirilmiştir, öğrencilere sanki ailedenmiş gibi davranarak onlara mutlu ve güvenli bir ortam sağlamaktadırlar, Öğrenciler odalarını paylaşabilmektedirler, pazar aile günü olduğundan öğrenciler yanında kaldıkları aileyle vakit geçirme fırsatına sahiptirler. Country Cousins'da alacağınız eğitimle hem önemli ölçüde ilerleme kaydedecek, hem de hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız!

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Country Cousins, Ilfracombe

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 127 186 2834

bottom of page