top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Discovery Summer
BC KARE.png
Kayıt olun

İngiltere'de 8-17 yaşındakiler için en kaliteli yatılı okullarda yaz kurslarında uzmanız. İngilizce eğitiminin yanında ve birçok aktivite merkezlerimiz de mevcuttur. Haftada 20-22,5 saat ingilizce (ACS Cobham, Marymount, Radley, Shrewsbury), ACS Cobham'da Küresel Genç Liderler (12-16 yaş), harmanlanmış program, STEM, Sunum Becerileri, haftada 22.5 saat eğitim, spor ve teknoloji akademisi, Shrewsbury (11-16 yaş), hafftada 15 saat ingilizce ve 12-15 saat spor koçluğu, dans veya teknoloji dersleri. macera sporları, dans, golf, binicilik, tenis seçeneklerinin yanı sıra Tech Academy: Raspberry Pi ile Kodlama, üniversite öncesi program, Wincheser (14 -17 yaş) orta üst seviye ve üzeri öğrenciler için. Her hafta farklı bölüm ve yan dal seçenekleri. İşletme ve Ekonomi, Drama, Film Yapımı, IELTS/Akademik İngilizce, Uluslararası İlişkiler, İleri Düzey STEM, Yaratıcı Yazma, Kültürel İngilizce, Münazara, Dijital Fotoğrafçılık, IELTS Konuşma ve Dinleme, Politika, Felsefe, Uygulamalı Matematik Kurslar, haziran sonundan ağustos başına veya ortasına kadar 3-5 hafta süren kurslar. Konaklamalı kurslarımızla tam kapsamlı kurs ücretleri, eğitim ve eğlence için mükemmel olanaklara sahip İngiltere'nin en iyi yatılı okullarında kalın. Geçen yaz 50'den fazla farklı milletten öğrenciyi ağırladık (aynı dili konuşan öğrenci sayısını sınırlıyoruz.) İngilizce konuşan arkadaş edinin: Öğrencilerimizin %10 kadarı, sınıflara ve etkinliklere entegre edilmiş anadili ingilizce olan öğrencilerden oluşmaktadır. İngilizcede sunulan Trinity Sınavı FCE/PET hazırlık kursları (yalnızca Radley) küçükler (5 -17 yaş) ve yetişkinler (18+ yaş) için Kensington, Londra'da sunulan sadece eğitim içerikli günlük programlarımız de mevcuttur. Öğrenciler 1 -7 hafta eğitim alabilirler.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Discovery Summer

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 937 1199

bottom of page