top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Dundee/Scotland

Dundee and Angus College
BC KARE.png
Kayıt olun

Dundee ve Angus College, İskoçya'nın doğusundaki üç kampüse yayılmış büyük bir kolejdir. Birleşik Krallık dışındaki öğrencilerle çalışma konusunda uzun bir deneyime sahibiz ve binlerce öğrencinin ingilizcelerini geliştirmelerine, yeni nitelikler kazanmalarına ve hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olduk. Genel İngilizce (ESOL - diğer dilleri konuşanlar için ingilizce), Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tam zamanlı ve yarı zamanlı genel ingilizce kursları sunuyoruz. Etkileşimli iletişime güçlü bir şekilde odaklanılır ve öğrenciler gramer, kelime bilgisi ve dört becerinin tümünü ilginç ve çeşitli derslerde uygularlar. Öğrencilerin çalışma, araştırma ve sunum becerilerini geliştirmelerini sağlayan proje çalışmalarıyla öğrenciler hem sınıf içinde hem de sınıf dışında öğrenme sürecinde aktif rol almaya teşvik edilir. Seviyeye bağlı olarak, öğrenciler Cambridge PET, FCE ve CAE sınavlarına, IELTS ve SQA (İskoç Yeterlilik Kurumu) Birimlerine doğru ilerlerler. Tüm öğrencilere, Dundee ve Angus College'dayken kaydedilen ilerlemeyi ve kazanılan nitelikleri ayrıntılarıyla anlatan bir rapor verilir ve birçok öğrenci kolej ve üniversitedeki genel programlara devam eder. Tarihi ve kültürel ilgi çekici yerlere, spor etkinliklerine, iskoç dansına, tiyatro gezilerine ve kırsal yürüyüşlere yönelik çeşitli bir ziyaret programı sunuyoruz. Nitelikli ve deneyimli ESOL öğretim üyelerinden oluşan dinamik bir ekibimiz var. Ayrıca, uluslararası alanda tanınan yetişkinlere ingilizce öğretimi sertifikası (CELTA) dahil olmak üzere başarılı öğretmen eğitimi kursları yürütmekteyiz. ESOL kursları, çok çeşitli materyallerden ve çevrimiçi kaynaklardan yararlanır. Öğrencilerin internete, kütüphaneye, yüzme havuzuna ve spor salonuna erişimi vardır. Dundee ve Angus College, iş,ileri eğitim, finansal ve kişisel konularda mükemmel destek ve tavsiyeler sunar. Öğrencilerin spor ve sosyal faaliyetlere katılımını destekleyen aktif bir öğrenci derneği vardır. Kolejde, öğrencilerin net bir sese sahip olmaları için bir sınıf temsilcisi sistemi vardır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Dundee and Angus College, Dundee/Scotland

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 138 283 4834

bottom of page