top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Hastings, İngiltere

East Sussex College Lewes and Hastings
BC KARE.png
Kayıt olun

"Neden Sussex Downs College? Kalite, ilgi ve başarı. Birleşik Krallık'ta bulunan ve ingilizce dil eğitimi veren devlet okulları arasında üst üste dördüncü yılda da (EL Gazette raporunda sözü geçen British Council teftişine göre) 1 numaralı okul seçildi. Hem güzel, hem de güvenli kasabalar olan Eastbourne ve Lewes'te yer alan iyi donanımlı kampüsler, uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda geniş ve tecrübeli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Her yıl 70'ten fazla faklı ülkeden 900'ü yabancı öğrenci olmak üzere 4.000 tam zamanlı öğrenci okullarımızda öğrenim görmektedir. IELTS test merkezi ve Cambridge Sınav Merkezi işlevi gören kampüsümüzde çeşitli kurs seçeneklerimiz mevcuttur. İngilizce dil, IELTS, uluslararası hazırlık yılı, A-Level (A Seviye) öncesi, yetişkinler ve genç öğrenciler için yaz kursu, ihtiyaca özel olarak tasarlanmış kurslar, akademik ve mesleki kurslar vb. Uluslararası öğrenci desteği alanında British Council Beacon ödülü sahibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere her öğrenciye özel bir öğretmen atanmaktadır. Alanında uzman geniş uluslararası personel kadrosu, kampüste bulunan konutlar ve aile yanında konaklama seçenekleri mevcuttur. Cambridge FCE sınavını geçme oranı %100 IELTS öğrencilerinin %47'si IELTS'ten 6.5 veya üzeri puan aldı. Kolejdeki etkinliklerimiz ise yabancı öğrencilerin yeni arkadaşlıklar kurabileceği ve hem ingiliz, hem de diğer ülkelerden gelen öğrencilerle kaynaşmasına ortam hazırlayan etkinlikler arasında, uluslararası kültür günü, uluslararası müzik konser, spor kulüpleri, mini-olimpiyat, film kulübü, dil değişimi, meslek becerisi atölyeleri, gönüllü etkinlik fırsatları, otobüs turları (Cambridge, Bath, Oxford, Londra vs.), fotoğraf yarışması, belediye başkanı ile çay, yerel bölgelerde yürüyüş, mangal keyfi ve dahası..."

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

East Sussex College Lewes and Hastings, Hastings

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 303 003 9205

bottom of page