top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Brighton, İngiltere

ECHO Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

1988'de Alex'in ebeveynleri Charles ve Estrid, aile evlerini ingilizce öğrenmek isteyen az sayıda öğrenciyle paylaşmaya başladılar. 30 yıl sonra, Alex, Carmen, çocukları ve öğretmenleri küçük öğrenci gruplarıyla 'büyük bir aile' olarak, evi, yemekleri, boş zamanları, etkinlikleri ve gezileri ile faaliyete devam ettiler. Dersler evin odalarında ve bahçede yapılır. Öğrencilerimiz ve aileleri ile bazen on yıllar boyunca devam eden uzun süreli ilişkiler kurduğumuz okulumuzda öğrenciler, onların erkek kardeşleri, kız kardeşleri, kuzenleri, arkadaşları her yıl okulumuzu tekrar tercih ettiler. Neredeyse tüm öğrencilerimiz doğrudan tavsiye üzerine gelir. Echo kır evi ve bahçesi, South Downs Ulusal Parkı'nda, tarihi kale kasabası Arundel'in hemen dışında, Londra, Brighton, Portsmouth, Chichester gibi diğer harika yerlere kolay erişim mesafesinde, güvenli ve huzurlu bir bölgede yer almaktadır. Öğrenciler Alex, Carmen ve öğretmenlerin dikkatli gözetimi altındadır. Öğretmenlerimiz sadece öğretmekle kalmaz, aynı zamanda her gün öğrencilerle zaman geçirir, herkesin rahat, mutlu ve güvenli bir ortamda eğitim almasına yardımcı olmak için birlikte çalışırız. Sayıların çok az olması, ev ortamımız ve "tek çatı altında yaşama" deneyimimiz, öğrencilerin mutsuz veya endişeli olduklarında bizimle konuşabileceklerini bildikleri anlamına gelir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

Var

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

ECHO Language School

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 127 325 2802

bottom of page