top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Edinburgh, İngiltere

ECS Scotland
BC KARE.png
Kayıt olun

ECS SCOTLAND, Edinburgh şehir merkezinde elverişli bir konuma sahip, şehrin her yerinden kolayca ulaşılabilen bağımsız, aile tarafından işletilen bir dil okuludur. Okul çok çeşitli kafeler, mağazalar, otobüs durakları, parklar ve turistik yerler ile çevrilidir. ECS İskoçya, iş veya eğitim için ingilizce iletişim kurması gereken profesyonel kişiler için yoğun birebir ve küçük grup kurslarında uzmanlaşmıştır. Grup başına maksimum 5 öğrenci garantisi. Küçük gruplar, her öğrencinin her sınıfa katılmak ve öğrenmek için mümkün olan en iyi fırsata sahip olduğu anlamına gelir. Tüm genel ingilizce kursları, öncelikle kelime dağarcığı geliştirmeye ve oluşturmaya,  konuşma ve dinleme iletişim becerilerine odaklanır. Dilbilgisi, okuma ve yazma becerileri, her grup için veya 1'e 1 derslerde gerektiği gibi işlenir. Sınava Hazırlık (IELTS, CAE, FCE, TOLES, TOEIC, BULATS) kursları da grup başına en fazla 5 öğrenciyle yapılır ve yıl boyunca mevcuttur, kurslar ana sınav tarihlerine denk gelmektedir. İşletme, Finans, Tıp, Pazarlama, Turizm ve Çevre Bilimleri gibi belirli amaçlara yönelik ingilizce kursları, başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar mevcuttur. ECS İskoçya, bir TOLES (Hukuk İngilizcesi Becerileri Testi) sınav merkezidir ve yıl boyunca yoğun Hukuk ingilizcesi kursları sunar. Tüm kurslar, Edinburgh içinde veya dışında, kültürel açıdan ilgi çekici bir yere haftada bir öğleden sonra gezisini içerir. Bu geziler, tüm öğrencilerin sınıf dışında konuşma ve dinleme pratiği yapmalarını ve sadece bir hafta kalsalar bile İskoçya'nın doğal güzelliğini görmelerini sağlar. Kurslar yıl boyunca, herhangi bir pazartesi'den başlayıp herhangi bir cuma'ya kadar, 1-12 hafta boyunca mevcuttur. 13+ haftalık kurslar için müsaitlik durumunu kontrol etmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Aile yanında konaklama, samimi, anadili İngilizce olan ev sahipleri ile ve elverişli konumdaki bölgelerde mevcuttur. Otel önerileri istek üzerine mevcuttur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

ECS Scotland

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 131 226 5262

bottom of page