top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Liverpool, İngiltere

Emerald Cultural Institute
BC KARE.png
Kayıt olun

Emerald UK, Birleşik Krallık'ta çarpıcı konumlarda yüksek kaliteli yatılı genç kursları sunmaktadır. Kurslarımızda, ilgi çekici ve çeşitli aktivite programlarının tadını çıkarırken ingilizce öğrenmek isteyen 9 -17 yaş arası öğrenciler için idealdir. Her hafta popüler kültürel mekanlara 2 yarım gün ve 1 tam gün ziyaret, çeşitli sporlar, turnuvalar, dans, müzik ve drama gibi diğer eğlenceli aktiviteler içerir. Cobham Hall, “İngiltere Bahçesi” olarak bilinen kent ilçesinde yer almaktadır. Aslen 16. yüzyıldan kalma görkemli bir ingiliz evi olan Cobham Hall, Londra'nın merkezine sadece 20 dakika ve yüksek hızlı trenle Paris'e 2 saat uzaklıkta, 150 dönümlük güzel bir park alanında yer almaktadır. Harika eğlence tesisleri, iyi donanımlı sınıfları ve konforlu konaklama alternatifleri ile Cobham, 11 -17 yaş arası öğrenciler için rakipsiz bir Birleşik Krallık yaz deneyimi sunuyor. Worth Manastırı arazisinde bulunan Worth School, Londra'nın güneydoğusundaki 500 dönümlük güzel Sussex kırsalında yer almaktadır. Mimari tasarım ödülleri kazanmış seçkin tesisleri ve pansiyonları ile öğrencilerimizin deneyimleyip eğlenmeleri için harika, güvenli bir ortam sağlar. Westonbirt : İngiltere'nin en iyi okullarından biri olan Westonbirt, güzel Cotswolds'un kalbinde, 200 dönümlük muhteşem kırsal alanın ortasında yer almaktadır. Olağanüstü tesisleri ve muhteşem konumuyla, İngiltere'nin sunduğu en iyi şeyleri deneyimleyecek genç öğrenciler için güvenli ve güzel bir ortam sağlar.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Emerald Cultural Institute

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 151 208 5271

bottom of page