top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Buckinghamshire, İngiltere

English Language House
BC KARE.png
Kayıt olun

English Language House, Milton Keynes topluluğunun tam merkezinde yer almaktadır. Milton Keynes'in ünlü simge yapılarından biri olan ve 1992 yılında Kraliçe II. Elizabeth tarafından açılan "Köşe Taşı İsa Kilisesi"nin içindeyiz. Biz orta ölçekli bir kuruluşuz ve yabancı öğrencilere ingilizce öğretme konusunda uzmanız. Sınıflarımız çoğunlukla 8,maksimum 12 öğrenciden oluşmaktadır. Bu, öğrencilerimizin çok fazla bireysel ilgi gördüğü anlamına gelir. Mükemmel öğretmenlerimiz ve çok esnek bir çalışma programımız vardır. Öğrencilerimiz, istedikleri dil alanını, ne kadar süre çalışmak istediklerini, haftada kaç saat çalışmak istediklerini ve ne kadar harcamak istediklerini seçebilirler. "Köşe Taşı Mesih Kilisesi" binası, Milton Keynes bölgesindeki bir topluluk faaliyet merkezidir. English Language House dışında, diğer birçok kuruluşun burada ofisleri ve odaları var ve binayı konferanslar, müzik konserleri ve çok daha fazlası için kullanıyor. Binada bir kafe ve bir kitapçı ve tam karşısında MK merkezi olarak bilinen büyük kapalı alışveriş merkezi vardır. Konumumuz öğrencilerimiz için harikadır. Derslerden sonra öğrencilerimizin tanıştığı tüm insanlar, sadece yabancı dil öğrencileri ve dil öğretmenleri değil, gerçek ingilizlerdir. Bu, öğrencilerimizin dersten hemen sonra ingilizcelerini kullanmaları gerektiği anlamına gelir ve bu, pratik yapmanın ve sonuçları hızlı bir şekilde görmenin en iyi yoludur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

English Language House, Milton Keynes

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 190 810 8683

bottom of page