top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Somerset, İngiltere

Etherton Education
BC KARE.png
Kayıt olun

Etherton Education, yaz boyunca ingiliz yatılı okullarında yaşam için dönem öncesi hazırlık kurslarının yanı sıra dünyanın her yerinden uluslararası öğrenciler için çevrimiçi kurslar düzenler. 2022'de Yatılı Akademik Yaz Kurslarımıza geri dönmeyi planlamaktan mutluluk duyuyoruz. İki güzel yerde üç kurs düzenleyeceğiz; Lord Wandsworth Koleji, A-Seviye Öncesi/IB Öncesi Kurs, Queen's College, Taunton  Junior Academic ve Pre-GCSE Kursları, yatılı kurslarımız 10-17 yaş arası öğrenciler içindir ve karma eğitimdir. Her kursun 2, 4, 6 veya 8 haftalık dört farklı süresi vardır. 2 hafta daha çok yatılı yaşama bir giriş niteliğindedir, bir Birleşik Krallık okuluna katılmaya hazırlık için en az 4 hafta öneriyoruz. Öğrenciler, Drama'nın yanı sıra akademik dersler alarak ingilizcelerini geliştirecekler ve bir sonraki Birleşik Krallık okulları için eksiksiz bir hazırlık alacaklardır. Öğrencilerimiz hedefleri yüksek, odaklanmış, hırslı ve çok çalışmaya hazırdırlar. Kurslarımız, öğrencilerin dil becerilerini geliştirmelerine, temel konuları incelemelerine ve farklı bir kültürde eğitim almanın zorluklarıyla yüzleşmelerine yardımcı olur. Kurslarımız, sadece bir ingiliz yatılı okulunun tadına bakmak isteyen öğrenciler için de idealdir. Dost canlısı ingiliz öğrenci ev sahipleri haftada 50 saat sizinle, akademik konuları ingilizce olarak incelemek, bilimlerde pratik uygulamalı laboratuvar çalışmaları, tüm konularda nitelikli ingiliz öğretmenler, her hafta kültürel geziler ve ingiliz sporları ve kulüpleri, personel/öğrenci oranı 1:3'tür. Öğrenciler kursa bağlı olarak haftada 25-30 saat çalışırlar. Akademik hazırlığın yanı sıra, sosyal etkinlikler, spor ve pazar kulüplerinden oluşan eksiksiz bir müfredat dışı program yürütüyoruz. Öğrencilerin özgüven, takım çalışması, liderlik, iletişim, yaratıcılık ve entegrasyon gibi 'yumuşak becerileri' üzerinde çalışıyoruz. COVID-19 salgını sırasında, seyahatin mümkün olmadığı durumlarda hala uluslararası öğrencilere yardım edebilmek istediğimiz için çevrimiçi kurslar düzenlemeye başladık. Biz sadece 2022 için online kurslarımızı onaylıyoruz ve bilgiler hazır olur olmaz buradan güncellenecektir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Etherton Education, Wellington

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 182 367 2388

bottom of page