top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Sussex, İngiltere

Exsportise Haywords Heath-West Sussex
BC KARE.png
Kayıt olun

Öğrencilere sevdikleri bir şeyi yaparken ingilizce konuşma pratiği yapma fırsatı sağlayarak, öğrencilerin yalnızca dil güvenlerini değil, aynı zamanda seçtikleri uzmanlık seçeneğindeki becerilerini de geliştirecekleri bir ortam sağlıyoruz. Exsportise 1988'den beri kamplar yürütüyor ve sunduklarımızın gerçekten işe yaradığını biliyoruz. Özenli, eğlenceli, arkadaş canlısı ve güvenli bir ortam sağlıyoruz. Bir yerleşim kampı olarak, tüm personelimiz tesiste yaşıyor ve mevcut en iyi personel-öğrenci ilişkilerini sunuyoruz. Amacımız, tüm öğrencilerin Exsportise'den dil becerilerini geliştirmiş olarak ayrılmaları, uzmanlık seçeneğine katılmaya motive olmaları, ömür boyu sürecek dostluklar ve anılarla ayrılmalarını sağlamaktır. İngiliz dili öğretimi için British Council akreditasyonuna sahibiz ve 2015 yılında EL Gazette Mükemmellik Merkezi olduk. Neden Exportise’i Seçmelisiniz? Exsportise, ingilizce eğitimini seçilmiş bir uzman seçeneği ile birleştirerek ingilizce öğrenimine yenilikçi bir yaklaşım sunar. English Language Plus kurslarımız, pratik uygulamayı yüksek düzeyde personel denetimi ve uzman koçluğu ile birleştirir. Exsportise, öğrencilere bir tutku veya ilginin peşinden gitme ve bunu ingilizce dil becerilerini geliştirmek için kullanma fırsatı sunar. Ortak ilgi alanlarına sahip diğer çocuklarla gerçekten keyif aldıkları bir şey yaparak, doğal olarak konuşma ingilizcelerini kullanacak ve pratik yapacaklardır. Rahat ve ilgi çekici bir ortamda eğlenerek ingilizce öğrendiklerini fark etmeyecekler bile.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Exsportise, Haywords Heath-West Sussex

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 144 444 4777

bottom of page