top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Norwich, İngiltere

Flying Classrooms School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Norwich Eğitim Merkezi, Flying Classrooms School of English, tarihi Norwich şehrinde, Londra ve Cambridge'e yakın bir konumda yer almaktadır. Okul, her yaştan öğrenciye ingilizcelerini geliştirmeleri ve çeşitli kültürel ve sosyal etkinliklere katılmaları için mükemmel bir fırsat sunuyor. Okulumuz, tüm öğrencilerimizle yakın bir ilişki sürdürmek için sıcak ve samimi bir çalışma ortamı ile tam da doğru boyuttadır. Okul, öğrencilerin bireysel hedeflerine saygı duyar, bu da onların gereksinimlerine cevap verecek şekilde ingilizce öğrenmelerini sağlar. Öğretmenler ve öğrenciler uluslararası toplumda başarı için birlikte çalışırlar. Okul, hem çevrimiçi hem de yüz yüze çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Genel ingilizce kursları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede sunulmaktadır. Akademik ve sınav kursları (IELTS/ Cambridge/ TOEIC) ve öğretmen eğitimi kursları da mevcuttur. Sınava hazırlık kurslarının yanı sıra kayıtlı bir TOEIC sınav merkeziyiz ve sınava okulumuzda girilebiliyor. Çalışma direktörümüz, öğrencilerin başarılı öğrenmelerine yol açan müfredat, öğretim ve öğrencilerin başarılarının kalitesini yakından izler. Okul 16 yaş ve üzeri öğrencilere açıktır ve öğrenciler herhangi bir pazartesi günü derslere başlayabilirler. Minimum kalış süresi bir haftadır. İlk gün, yeni öğrenciler, eğitim direktörünün seviyelerini belirleyeceği bir yerleştirme sınavına girecekler. Aile yanında konaklama, öğrencilere bir ailenin parçası olarak ingiliz yaşam tarzını deneyimlemeleri için mükemmel bir fırsat sunar. Tüm ev sahibi ailelerimiz, aile yanında konaklama deneyiminizin konforlu, keyifli ve güvenli olduğundan emin olmak için özenle seçilir ve denetlenir. Norwich'in karşısında yer alan evlerde yarım pansiyon ve mutfaklı seçenekler mevcuttur ve hepsi şehir merkezine yürüme mesafesinde veya işe gidip gelme mesafesinde bulunmaktadır. East Anglia'nın başkenti olan Norwich, güvenli, arkadaş canlısı ve kültürel bir şehir olarak uluslararası itibarını kutluyor. Bağımsız ve kolay erişilebilir bir şehir olan Norwich, her yaşam tarzına uygun hemen hemen her şeye sahiptir ve tümü yürüme mesafesindedir. Geçmişin ve bugünün eşsiz karışımı, Norwich'i uluslararası öğrencilerin ingiliz kültürünün en iyilerini deneyimlemeleri için ideal bir yer haline getiriyor.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Flying Classrooms School of English, Norwich

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 160 361 9091

bottom of page