top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Frances King School of English (London)
BC KARE.png
Kayıt olun

Okulumuz Londra’nin merkezi Kensington’dadır. Güzel Kensington, Londra'nın en güzel bölgelerinden birinde Kensington Sarayı, müzeler bölgesi, Harrods mağazası ve dükkanlar, kafeler, restoranlar, eğlence ve moda merkezi Chelsea ve Knightsbridge gibi birçok önemli ilgi çekici yerlere kısa bir yürüyüş mesafesinde mükemmel bir konuma sahiptir.22 derslik ana bina ve yakında 18 dersliği olan bir ek bina mevcuttur. Mükemmel imkanları ortak alanlar ve cafe yer alıyor, bireysel çalışma alanı, internet ve Wi-Fi erişimi vardır. Yetişkinler için programlar, bir yıl boyunca konuşma ve iletişim odaklı standart, yoğun, gündüz ve akşam kursları mevcutttur. Mükemmel sonuçlar ile IELTS testi ve Cambridge sınavları için hazırlık, Club 8 Executive program (profesyonel kişiler içindir), asgari yaş sınırı 24 olup her sınıfta sadece 5-8 öğrenci bulunmaktadır. Bire bir eğitim merkezi, heyecan verici günlük aktivite programları arkadaş edinmek ve rehber eşliğinde Londra’yı keşfetmek için iyi bir fırsattır. Müzeler ve galeriler ziyaret, dil öğrenme faaliyetleri, tanınmış kulüplerde haftalık partiler, spor ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Özellikle seyahat bölgelerinde 1 ve 2. Zone’da aile yanı konaklama merkezi bulunur. Konuksever aileler okul tarafından özenle seçilmiştir. Modern öğrenci yurdu özel banyolu 18 yaş ve üzerindeki öğrenciler için ve okulumuza kısa bir yürüyüş mesafesinde daireler, diğerleri metro ile kısa bir yolculuk sonunda ulaşılabilecek mesafededir. Aile programlarında 6 yaş ve üzeri öğrencilerle  aileleri için isteğe bağlı dersler vardır. Kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar kurslarımız mevcuttur. Aile yanı evleri, stüdyo ve daireler tüm aile için ayarlanabilmektedir. Londra genç yaz kampı, genç programı 12-17 yaş Kensington eşsiz kampüs içinde, yaz programı oluşturulabilmektedir. İngilizce ve keşfetmek için Londra, moda, sanat ve tasarım, spor Fan ve genç lider atölye çalışmaları ve faaliyetleri de mevcuttur. 

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Frances King School of English (London)

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 870 6533

bottom of page