top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Perthshire, İskoçya

Glenalmond College Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

BLISS ortaklığındaki Glenalmond College Dil Okulu, İskoçya'da kurulmuş, öğrenci merkezli bir ingilizce yaz okuludur. 2021'de 6 hafta boyunca gelen öğrenciler, Yoga, Binicilik, Golf (kendi golf sahasında), Spor, Sanat ve El Sanatları, Müzikal Tiyatro, İskoç Gezisi, 121 Ekstra ingilizce ve süper dilimizin yanı sıra ingilizceyi geliştirmeyi ve öğrenmeyi seçebilirler. Her haftasonu, İskoçya'yı ziyarete gelen her öğrencinin mutlaka görmesi gereken harika yerlere 2 tam günlük gezimiz vardır. Harry Potter ve İskoçya'nın başkenti için ilham kaynağı olan Edinburgh, güzel sokaklara ve çarpıcı bir kaleye sahiptir. Glasgow, fantastik galerilere ve alışverişe ev sahipliği yapmaktadır ve St Andrews, Old Course ve gelecekteki Birleşik Krallık Kralı'nın karısı Catherine ile tanıştığı kasabadaki plaj için mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.
Glenalmond Koleji'nin açık hava sınıfı, spor alanları ve tesisleri ve yüzme havuzunun yanı sıra 300 dönümlük muhteşem park alanlarından tam olarak yararlanacağız. Badem Nehri arazisinin içinden geçerken, bizimle kalmaya geldiğinizde çok sayıda uluslararası arkadaştan bahsetmeye gerek bile yok, oldukça olağanüstü anılar biriktireceğinizden emin olabilirsiniz. Deneyim yoluyla öğrenmenin, bilgi birikimine sahip olmanın en iyi yollarından biri olduğunu düşündüğümüzden, programımız dolu ve tamamı ingilizce öğrenme üzerine kuruludur. Müfredatımız, gelmeden önce derecelendirilen, yaş ve seviyeye göre sınıflara yerleştirilen yaz okullarının ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm öğrencilerimizi kendilerini zorlamaya teşvik ederken, onları her adımda destekleyeceğiz. Sizi alacağımız Edinburgh ve Glasgow havaalanlarına bir saatten biraz fazla uzaklıktayız. Her öğrencinin varış ve ayrılışta havaalanında BLISS'den belirlenmiş bir karşılama temsilcisi olacaktır. Konaklama yerimiz yakın zamanda yenilenmiştir ve erişim için bir asansöre sahiptir. Tüm pansiyonlara bağlı çamaşırhane ve mutfaklarımız vardır. Yemeklerimizi Glenalmond College'ın muhteşem yemek salonunda, gördüğünüzde size ilham verecek, hep birlikte yiyeceğiz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Glenalmond College Language School, Perth

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 751 480 6800

bottom of page