top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Harrow School Short Courses
BC KARE.png
Kayıt olun

Daha önce BABSSCo olarak bilinen Harrow School Short Courses, 1995 yılında Harrow School tarafından kurulmuş, ingiliz dili ve aktivite yaz kursları sunan en iyi iki ingiliz yatılı okulunun bir birliğidir. Derneğimizdeki diğer okul Heathfield School'dur (Ascot). Kurslar 8-17 yaş arası kız ve erkek çocuklar içindir ve temmuz ve ağustos aylarında 2 ila 6 hafta sürer. Yeni başlayanlardan uzmanlığa kadar tüm yetenek seviyelerine hitap ederler. Kurslar, sınıfta ingilizce öğrenmenin yanı sıra, öğrencilerin tüm gün ingilizce pratik yapmaları için sosyal aktiviteler, spor ve geziler içerir. Öğrenciler, Birleşik Krallık'taki yaşamın tadına varmanın yanı sıra günlük ingilizce konuşmalarını ve anlamalarını geliştirme şansına da sahip olurlar. Öğrencilere nitelikli EFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce) öğretmenleri tarafından eğitim verilir. Öğretim standartlarımız yüksektir ve öğrencilerden çok çalışması beklenir, ancak yaptığınız şeyden zevk alırsanız öğrenmenin daha kolay olduğunu biliyoruz, bu nedenle dersler şarkılar, oyunlar, drama ve rol yapma gibi ilginç ve heyecan verici etkinlikler içerir. Öğrenciler haftada 15 saat ingilizce dil eğitimi alırlar. Okulun kendi pansiyonlarında tek, iki veya üç kişilik çalışma odalarında ikamet ederler ve ayrıca okulun mükemmel spor ve eğitim olanaklarını kullanırlar. Ücretlere transferler, tüm geziler, konaklama, aktiviteler, dersler ve yemekler dahildir, tüm öğrencilerin yanlarında getirmeleri gereken sadece cep harçlığıdır. Ayrıca, öğrencilerin kendi istek ve ihtiyaçlarına göre kurslarını oluşturmalarını sağlayan seçenekler de sunuyoruz. Bunlara bilim, tenis, drama, hokey veya son derece popüler çok aktiviteli kurslarımız dahildir. Heathfield School'da sunulan ingilizce, genç bayanların ingilizce akıcılıklarını geliştirirken modern görgü, davranış ve  stil hakkında daha fazla bilgi edinmeleri içindir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Harrow School Short Courses

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 208 426 4638

bottom of page